Wpis z mikrobloga

Jak mówię komuś, zrób naleśniki lub pierogi a on , że musi gainer, to zrywam z nim współprace ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja rozumiem to #!$%@?ć 30 lat temu, gdzie może i ciężko było dostać się do innych węgli niż chleb i ziemniaki, ale w tych czasach :(
  • Odpowiedz
@bluebluesky:

Nawet biorąc najtańsze możliwe białko czyli słynne to Bulkpowders wychodzi:

Kostka twarogu 2 PLN - 45 g białka
Odżywka białkowa - 1.5 PLN za - 25 g białka

Za 100 PLN masz:

2250 g białka z twarogu
1657 g białka z odżywki

Nawet bez dalszego obliczania wychodzi że nabiał będzie tańszy, ba kurczak też będzie tańszy. Odżywka białkowa prawie zawsze będzie najdroższa o ile nie wymyślimy sobie jedzenia ryb/wołowiny. I
  • Odpowiedz
@Kasahara: dobra, dobra. Jest jeszcze taka kwestia, że nie każdy żyje w Polsce. U nas cycka kupisz i za 16zl/kg, w niemcowni poniżej 6 euro/kg nigdzie nie widziałem. A np takie kfd bez problemu wysyła wszędzie w europie.
Druga sprawa- nie każdy może pozwolić sobie na regularne posiłki i wtedy shake, ktorego wypicie zajmie 30 sekund, a nie 7 minut na jedzenie też ma usprawiedliwienie.
Nie można każdego oceniać porównując tylko
  • Odpowiedz
@shymon:

Kompletnie nie rozumiem do czego bijesz. Ja pierwszą wypowiedź napisałem jako totalny żart z osób pijących ginera na 5 posiłków dziennie. A później zrobiłem jedynie wyliczenie białka (przypominam, ze główny temat i mem jest o gainerze), bez oceniania kogokolwiek
  • Odpowiedz
@bst: a co daje Ci szybkość trawienia? :). Ba z każdego punktu widzenia to niemalże lepiej jak trawi się dłużej ponieważ przez dłuższy okres jesteś w poziomach progu leucynowego.
  • Odpowiedz