Wpis z mikrobloga

Zamachy pokazują jak zachodnie społeczeństwo jest zniewolone przez lewicową władzę.


Urojenia wykopków nie mają granic. Jeden po drugim ignorant powtarza te swoje bajki w kółko. Skąd oni to biorą?
FAKTY:
Anglia - rządzą konserwatyści, prawica. dowód
Niemcy - rządzą chrześcijańscy demokraci, centroprawica. dowód
Hiszpania - rządzi partia ludowa, prawicowa i konserwatywna. dowód

PAMIĘTAJCIE WSZECHMOGĄCE WSZECHRZĄDZĄCE LEWACTWO RZADZI ŚWIATEM. OPANOWAŁO CAŁĄ ZIEMIE I PRZEŚLADUJE WYKOPKÓW. PRZEPOTĘRZNE TRZĄSĄCE EUROPĄ I ŚWIATEM LEWACTWOOOOO.
Czemu ci ignoranci są tak głupi, po kim to powtarzają tym razem, dalej po korwinie?
#4konserwy #neuropa #bekazpodludzi #polityka
  • 74
  • Odpowiedz
@Generau-armii-progresywnej: to czy rządzące nazywają się prawicą lub lewicą nie ma znaczenia. Znaczenia ma jak rządzą a mówienie o incydentach zamiast o zamach terrorystycznych to typowe lewackie zachowanie. Tak samo u nas w polsce, oglądam sobie wiadomości i słyszę "furgonetka wjechała w tłum ludzi" a powinno brzmieć "x letni muzułmanin z wypranym mózgiem jadący furgonetką wjechał w tłum"
  • Odpowiedz
@Duze_piwo: nieuku? #!$%@? o Tobie, nie interesuje mnie to czy piszę nazwę państwa z małej czy dużej litery, to #!$%@? nazwa ignorancie. Napisz coś jeszcze a chętnie Cię zignoruje, bo #!$%@? mnie ktoś tak ograniczony.( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
dokładnie. No ale przecież jest napisane ze partia X to partia prawicowo-konserwatywna więc tak PRZECIEŻ MUSI BYĆ, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@notrzeba: Czyli jeśli w encyklopedii jest napisane coś co Ci się nie podoba tz że "to tylko tak napisane", kłamliwe? Pewnie lewactwo opanowało także encyklopedię i pozmieniało specjalnie. Opisy encyklopedyczne są lewackie.
  • Odpowiedz
@a4z4a4: nope. Juz dano nie siedze w polityce. Wole zajmowac sie wlasnym zyciem. Ale trigeruje mnie jak ktos twierdzi ze "skoro tak jest napisane to znaczy ze NA PEWNO tak jest". W tym konkretnym przypadku decydują czyny partii, a nie to co mają w statucie. Niech sobie mają (UWAGA ! PRZYKŁAD !, bo zaraz ktos mi powie ze odnosze sie do konkretnej partii) wpisany i narodowy socjalizm, ale co z
  • Odpowiedz