Wpis z mikrobloga

Wlazłam do przedziału w #pociagi, ale dwóch kolesi zdjęło buty i zaczęło j---ć, to się przesiadłam. Poszłam do drugiego, a tam dziewczyna i chłopak naprzeciwko siebie, też bez skarpetek, ta robi mu masaż stóp. XD ja pierdzielę... Fujka. #patologiazewsi
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Justyna712: Polacy ogółem jeszcze długo nie nauczą się szacunku do reszty społeczeństwa w którym żyją. Będziemy się jeszcze pokoleniami zmagać z r---------i przystankami, z--------i śmieciami lasami, darciem ryja do komórki w windach, ściąganiem butów w pociągach i w-----------m się w kolejkę u lekarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Justyna712: ostatnio jechałam starym, przedzialowym pociągiem. klimy oczywiście nie ma, upał 40 stopni, ale okno zamkniete, bo wieje (xD) i nagle pani Grażyna 60+ wyjmuje paczkę kabanosow XD polecam podróże w takich zapachach
  • Odpowiedz
U mnie z kolei miły pan arystomeneles otwierał butelke tatry zębami klnąc przy tym niemiłosiernie bo zębów miał dość mało i w stanie nie lepszym niż odzież. No i "Te kapsle coraz k---a mocniejsze robio" Gdy wreszcie mu się udało to pijąc pobekiwał głośno co 2-3 łyki. Oczywiście z gębą otwartą co wszystkim ogłasza, że śmierdząca i wszystkich do wąchania zaprasza.
  • Odpowiedz
Z drugiej strony są też jakieś dobre strony tego "samolubstwa". Patrz jak się rucha zachodnich europejczyków na imigrantach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@desensitization: i to zasługa ściągniętych butów? nie wiedziałem

  • Odpowiedz
@ajuto00: nie ściągniętych butów, a myślenia w stylu "gdy coś jest wspólne, to jest niczyje" i czasami skrajnie posuniętego egoizmu. Ten sprzeciw wobec imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki nie jest tylko wynikiem obserwacji tego, co się dzieje za naszymi zachodnimi granicami. My to robimy przede wszystkim z własnej wygody. Każdemu jest ciężko i nikt nie ma ochoty dokładać się jeszcze na młodych byczków, brać na siebie dodatkowy ciężar.

I
  • Odpowiedz
Ten sprzeciw wobec imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki nie jest tylko wynikiem obserwacji tego, co się dzieje za naszymi zachodnimi granicami.


@desensitization: większość antyimigrantów u nas nie była w dzielnicach imigrantów na zachodzie, ale propagandę łapie, bo są rasisatmi. Ukraińcy nie przeszkadzają, bo się nie wyróżniają w tłumie, ciapaci tak.

Najpierw mówisz, że egoizm i nie chcą przyjmować, a potem, że byli za chlebem i mają inny stosunek.Także się
  • Odpowiedz
większość antyimigrantów u nas nie była w dzielnicach imigrantów na zachodzie, ale propagandę łapie, bo są rasisatmi. Ukraińcy nie przeszkadzają, bo się nie wyróżniają w tłumie, ciapaci tak.


@ajuto00: skąd masz takie dane? 2 miliony ludzi wyjechało, wątpię, żeby trafiali tylko do ekskluzywnych białych dzielnic.

Najpierw mówisz, że egoizm i nie chcą przyjmować, a potem, że byli za chlebem i mają inny stosunek.


Oczywiście, że mieliby inny stosunek, gdyby w
  • Odpowiedz
Oczywiście, że mieliby inny stosunek, gdyby w Polsce dalej żyło te 38,7 mln Polaków, a przyrost naturalny byłby dodatni. Nasza gospodarka nie jest jakaś gigantyczna, nie byłoby żadnego usprawiedliwienia dla ściągania tu Ukraińców.


@desensitization: naprawdę wierzysz w tezę, że przeciętni ludzie w Polsce przed obrażeniem jakiegoś Ukraińca, myśli sobie "ech, gdyby przyrost naturalny był dodatni, to bym mu pojechał, ale że nie jest, to przemilczę" ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
naprawdę wierzysz w tezę, że przeciętni ludzie w Polsce przed obrażeniem jakiegoś Ukraińca, myśli sobie "ech, gdyby przyrost naturalny był dodatni, to bym mu pojechał, ale że nie jest, to przemilczę"


@ajuto00: w to nie, ale już w to, że często uważają imigrację ukraińską za wyższą konieczność już tak. Chociaż wielu może ich nie lubić, czy w najlepszym przypadku ignorować ich istnienie, to po prawdzie wiedzą, że bez tej porcji
  • Odpowiedz