Wpis z mikrobloga

@Czokoszok: dla tych co nie mają fb:

Szanowni Państwo,
Odnosząc się do fragmentu oświadczenia, opublikowanego przez użytkownika ,,Anna Cieślińska” (ID: 100001555453036) w imieniu rodziców i siostry tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk, stanowiącego apel wystosowany do Lampart Group SA, informujemy, jak niżej:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
link do pełnej jego treści: https://docs.google.com/document/d/1Wo6ncHu_K3rx3F6Bv2xN3GAXio_oPuYXcdmTpgBpxmI/edit
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

(…)„W szczególny sposób apelujemy do spółki Lampart, aby w dalszym ciągu nie insynuowała poprzez swoje wpisy na profilu facebook tez i informacji które
@stopmanipulacji1111: Nie wiem czy jest za co bić brawo. Większośc ich oświadczenia skierowana jest do kwadrata. Jeśli ich zarzuty są prawdziwe - to OK, za to trzeba im przyklasnąć. Aczkolwiek nie rozumiem mieszania jego wątku i rodziny w taki sposób. Sami przecież zauważają, że jego poprzedni klienci się go wręcz bali. Jak zatem rozumieć wyrzuty robione rodzinie Magdy, że nie chcieli z nimi współpracować, pomimo 'eskorty do wawy'. Co im z
@kknnoo ja mam wrażenie, że Lamparty kierują to pismo w dużym stopniu do R., bo założyli, że to właśnie ktoś od Rutka pisał oświadczenie rodziny Magdy. Dziwna publiczna przepychanka pomiędzy drużyną kwadrata a drużyną kotów. Nie jestem przekonana, że chodzi jedynie o marketing reklamowy. Bardziej wygląda to jak sprawdzanie/prowokowanie przeciwnika. Ogólnie sytuacja na korzyść sprawy, bo znowu jest na świeczniku... Mam wrażenie, że utworzyły się w sieci dwa fronty - Lamparty +
@kknnoo: Widac rozgrywke pomiedzy Rodzinka & Przyjaciele vs Lampart, co tez jeszcze bardziej uswiadcza mnie w przekonaniu ze rodzinka moze cos miec za uszami, lub che ukryc cos niewygodnego. Brak checi spotkania sie z Lampartem aby zobaczyc zebrane dowody plus dodatkowe straszenie internautow pozwami za "spiskowe teorie" daja duzo do myslenia. Jezeli nie podoba im sie praca Lamparta i ich "teorie spiskowe" to dlaczego nie podadza ich do sadu? Mozliwe tez
@BufferOverflow: Kuriozalna sytuacja rzeczywiście - najpierw pracujący dla nich detektyw, na przekór interesom swoich 'klientów' i co gorsza - na przekór faktom, starał się przepchać tezę o chorobie psychicznej i braku udziału osób trzecich; jednocześnie - zaangażownie siostry Małgorzaty w aktywną obronę Markusa; wreszcie - dziwny brak inicjatyw samej rodziny (przecież mogliby tak wiele - jakieś plakaty z Egiptem i Magdą, na całym świecie, jak z tym angielskim dzieckiem, opcji wywarcia