Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy z #gimbynieznajo #wykopplus30club
Dokończ zdanie zaczynające się od:
Jestem tak stary, że pamiętam jak...

Celem zabawy jest też uświadomienie gimbom jak bardzo zmienił się świat, gdy sięgniemy do naszych wspomnień z dzieciństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zaczynam od kilku własnych:

1. Jestem tak stary, że pamiętam jak zmieniało sie w Polsce pasmo fal UKF (FM) i w kościołach informowano, gdzie można swoje radioodbiorniki przestroić tak, by nadal mogły odbierać Radio Maryja :)
wyjasnienie
2. Jestem tak stary, że pamiętam jak numery telefonów były 5-cyfrowe
wyjasnienie
3. Jestem tak stary, że pamiętam jak w autobusach były tylko kasowniki typu "dziurkacz" (pic related)

Zapraszam do zabawy, edukacji i nostalgicznych wspomnień! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ncpnc - #glupiewykopowezabawy z #gimbynieznajo #wykopplus30club 
Dokończ zdanie zacz...

źródło: comment_TLt1DG12s7t53pfVMd1nLE9cDgmmg9JB.jpg

Pobierz
  • 478
@toxarz: No ja też bardzo lubie, może przez to, że to w jakiś sposób moje poczucie rytmu ukształtowało, ten mój ulubiony, ale wtedy rówieśnicy słuchali raczej ich troje xD
@agaciksa: to się ciesz póki mozesz xD za 5 lat będizesz mówiła młodszym, ze pamiętasz jak telefony komórkowe miały klawisze. Tak a propos to jestem taki stary, że miałem ten taki czerwony kręcony, jak karol krawczyk w domu xD
Frank_Parker - @toxarz: No ja też bardzo lubie, może przez to, że to w jakiś sposób m...
@ncpnc: jestem tak stara, że pamiętam:
-życie przed internetem i smartfonami
-swój numer gadu gadu
-internet przez modem telefoniczny
-pierwsze telefony komórkowe na szeroką skalę
-pierwsze smartfony
-kolekcjonowanie karteczek do segregatorów
-tazosy z pokemonami
-jak się wołało: MAAAMEEE RZUĆ MI PICIE / KLUCZE / 5 ZŁ itd.
-ile rzeczy można było kiedyś kupić za złotówkę
-wieczorynkę na TVP 1