Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy z #gimbynieznajo #wykopplus30club
Dokończ zdanie zaczynające się od:
Jestem tak stary, że pamiętam jak...

Celem zabawy jest też uświadomienie gimbom jak bardzo zmienił się świat, gdy sięgniemy do naszych wspomnień z dzieciństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja zaczynam od kilku własnych:

1. Jestem tak stary, że pamiętam jak zmieniało sie w Polsce pasmo fal UKF (FM) i w kościołach informowano, gdzie można swoje radioodbiorniki przestroić tak, by nadal mogły odbierać Radio Maryja :)
wyjasnienie
2. Jestem tak stary, że pamiętam jak numery telefonów były 5-cyfrowe
wyjasnienie
3. Jestem tak stary, że pamiętam jak w autobusach były tylko kasowniki typu "dziurkacz" (pic related)

Zapraszam do zabawy, edukacji i nostalgicznych wspomnień! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ncpnc - #glupiewykopowezabawy z #gimbynieznajo #wykopplus30club 
Dokończ zdanie zacz...

źródło: comment_TLt1DG12s7t53pfVMd1nLE9cDgmmg9JB.jpg

Pobierz
  • 478
  • Odpowiedz
@ncpnc: a pamiętasz tę reklamę jak koleś zatrzymuje się na światłach i dzwoni do żony i mówi "3, 7, 15" a ona odszyfrowywała że się spóxni i będzie z kolegą? hahahah super byla :)
  • Odpowiedz
@ncpnc: jestem tak stary, ze pamiętam jak starsi byli milionerami co miesiąc, sam pobierałem kartki ( u rodziców w pracy) jadłem chleb ze śmietana i cukrem, a w telewizji były tylko 2 polskie programy a w szkole pisało się piórem
  • Odpowiedz
@ncpnc wnioskuje ze jestes tak mlody ze nie masz 30 jeszcze :) tak jak przewazajaca wiekszosc piszacych. To raczej pokazuje jak sie wszystko zmienia szybko
  • Odpowiedz
@ncpnc to ja 8 mniej ale wszystkie wymienione rzeczy pamietam :) chociaz juz zapomnialem jak tata krecil wsowka do wlosow zeby glowice w atari ustawic
  • Odpowiedz
  • 55
@ncpnc Jestem tak stara, że pamiętam:
- budki telefoniczne na żetony,
- naklejki słoneczka na telewizor,
- l&m po 3.70,
- jak dostałam świeżutkie Nintendo.64
- pierwszy kolorowy telewizor
i 1000 innych rzeczy
  • Odpowiedz
@ncpnc: jestem tak stary, ze pamietam jak na wiosce mielismy czarno-bialy telewizor, odbierala normalnie tylko Jedynka, a do dwojki musielismy miec specjalne magiczne pudeleczko, taka przystawka :D
  • Odpowiedz
@ncpnc: jestem tak stary, że chodziłem w tureckich swetrach ala kononowicz
Jestem tak stary, ze pamiętam jak wybierali pierwszy raz Putina
Jestem tak stary, że pamiętam jak pokazywali całujących się po ślubie gejów i mówili o pierwszym małżeństwie homoseksualnym w którymś z europejskich krajów (chyba Holandia)
Jestem tak stary, że gdy grałem w gałę, to większość chłopaków na boisku chciało "być murzynem" z Polskiej reprezentacji
Jestem tak stary, że pamiętam
  • Odpowiedz