Wpis z mikrobloga

Dobra, pałka się przegięła, wklejam rozmowę z typkiem, dosłownie sprzed chwili, żałuję jedynie, że mnie #!$%@? poniósł i nie potrolowałam, ale pierwszy raz coś takiego mi wpadło. Ręce opadają. Najlepsze jest to, że koleś, normalny, przystojny, zadbany... No najzwyczajniejszy na świecie!

- Witam, miałabyś ochotę na stale spotkania 2-3 razy w tygodniu, najchętniej w ciągu dnia. Mila atmosfera, wzajemny szacunek, dyskrecja, wysoka kultura i namiętna cielesność... co Ty na to? ;* Realne 4000 miesięcznie...

- Nie wiem czy czytałeś mój opis? Sądzę, że nie. Właśnie konkretnie mnie obraziłeś proponując rolę utrzymanki i #!$%@?, polecam portal roksa.pl w takich sprawach albo odloty, teraz, mimo wszystko, życzę miłego dnia i powodzenia.

- Nie szukam profesjonalistek, przepraszam jeśli moja wiadomość Cię uraziła, nie to miałem na celu, pozdrawiam serdecznie.

- Trochę lat na karku masz, więc zakładam, że chociaż w małym procencie umiesz myśleć, a jak nie masz z hajsem co zrobić, to wpłać na jakąś organizację charytatywną.

- Uwierz, że wpłacam, regularnie...

- To gratuluję gestu.

- Nie dziękuje, uważam to za obowiązek.

- Taki honorowy jesteś?

- Uważam, że jeśli ktoś może to powinien pomagać innym, a honorowym to jestem, krwiodawcą.

- A ty dupy dałbyś za 4 patole?

- Nie, nie jestem gejem.

- Ale w sensie jakby ci laska zapłaciła?

- Ja nie mam potrzeb finansowych.

- O patrz, to zupełnie jak ja, tak z czystej ciekawości, co cię skłoniło, że to mnie akurat wytypowałeś do miana ,,potrzebującej"?

- Nie, nie taka była droga wyboru.

- No to powiedz, ja zawsze się chętnie dowiem, co siedzi facetom w głowach, gdy piszą takie #!$%@? rzeczy do młodych dziewczyn.

- Podobasz mi się i tyle... zaryzykowałem...

- Ale facet, pomyśl, zagadałbyś jak człowiek normalnie w świecie, mógłbyś znaleźć sobie pannę...?

- Ok... pozdrawiam nie zabieram Twojego czasu.

- Idź, poluj ogierze!

- Tak tez zrobię, papa.


No patrzcie jaki kuźwa filantrop.

#tinder #zaadoptujfaceta #bumble #sympatia i inne tego typu gówna woła #bridgetjonesdlaubogich #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adatoniewypada: Pewnie chłopakowi od nadmiaru kasy odbiło. Wyszedł z biedy, naogląda się jakichś tagthesponsor i myśli, że każda laska tylko czeka na taką formę zarobku, bo każda lubi się pieprzyć za kasę. :D Ogólnie lepiej olać i nawet nie pytać o powody.
  • Odpowiedz
@WaitForIt: to ja odpowiem za nią - jako osoba ekstremalnie nieśmiała tak mi łatwiej. Nie umiem pogadać z osobą kompletnie nieznajomą na luzie, a jak pogadam trochę przez internet to mogę ją lepiej poznać, zrozumieć i przy ewentualnym spotkaniu nie czuję się tak skrępowana jak przy spotkaniu z zupełnie nieznajomym człowiekiem, kiedy nie wiem o co zapytać, co powiedzieć, żeby nie popełnić błędu, przy okazji dobrze wyglądać i wydawać się
  • Odpowiedz
@HUMINT: otóż to, dopóki taka propozycja nie dotyczy ich własnej dziewczyny/żony/siostry/matki to im się wydaje, że wszystko w porządeczku. No przecież nic się nie stało. No przecież normalna kobieta chce usłyszeć i może codziennie słyszeć, że dla bogatego faceta jest tylko #!$%@?ą, która leci na kasę. Co tam jej charakter, wrażliwość, zainteresowania, wiedza - ma ładną dupę, więc nadaje się do ruchania! Nie jest człowiekiem, jest towarem. A później plucie
  • Odpowiedz
@NukeOps: To, że Ty się zadajesz z Karynami, które ciągle szukają nowych emocji, to zasadniczo twój problem. Nie każda kobieta taka jest. Wychowałeś się w jakiejś patologii i myślisz, że to jest "norma". Muszę Cię zmartwić, wcale nie jest tak jak to opisujesz.
  • Odpowiedz
@HUMINT: a szczególnie @SillySweet:

dopóki taka propozycja nie dotyczy ich własnej dziewczyny/żony/siostry/matki to im się wydaje, że wszystko w porządeczku. No przecież nic się nie stało. No przecież normalna kobieta chce usłyszeć i może codziennie słyszeć, że dla bogatego faceta jest tylko #!$%@?ą, która leci na kasę. Co tam jej charakter, wrażliwość, zainteresowania, wiedza - ma ładną dupę, więc nadaje się do ruchania! Nie jest człowiekiem, jest towarem. A później plucie na muzułmanów jak to oni kobiet nie szanują. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@TaoHosts: ja bym na wstępie podziękowała(zresztą napisałam już), jakbym nie była zainteresowana. Ale koleżanka chyba krótko w branży randkowej i nie wie, że takie teksty to w sumie standard. No i to jest dla mnie główny problem - przez internet 99% procent facetów od razu, bez ceregieli napiera na seks, za to w realu żaden. Wyjaśnisz mi z czego to wynika? Czemu ten pan nie pójdzie do realnej koleżanki, czy
  • Odpowiedz
@SillySweet:

Czemu ten pan nie pójdzie do realnej koleżanki, czy kobiety na ulicy i spyta "chcesz sponsora?


Bo to jest osoba znajoma, która zna jego w pewnym stopni i:
- albo zacznie ta informacja wędrować pocztą pantoflową, a raczej nikt tego
  • Odpowiedz
@Adatoniewypada: nie wiem po co wdawałaś się w takie dyskusje. On szuka puszczalskiej materialistki i pewnie nie ma problemów ze znalezieniem oferując taką kwotę bo nie jedna niby że porządna różowa się skusi. Zamiast go umoralniać wystarczyło puścić wiązankę bądź olać wiadomość (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Znajoma mi kiedyś pokazała jakie wiadomości dostaje na tinderze. Byłem przerażony ile facetów proponuje DZIENNIE takich spotkań, ile jest pi*d które nie umieją zagadać a potem stalkują... Masakra.

Jednak wracając do tematu. Ktoś tu musi mieć straszny ból dupy by tak odpisywać, zamiast jak każdy normalny człowiek zignorować.
Nie chce nikogo obrazić, ani nic sugerować, ALE ktoś tu ma konto na bumble, tu na tinderze, tu na zaadoptujfaceta, tutaj prowadzi se jakby nigdy nic bloga na wykopie o swoich randkach. W sumie nie bloga, tylko streszczenia spotkańXDDD, tu se pisze ze faceci to sztywniaki bo nie odpisali XDD^2. Przeglądałem profil dosłownie przez chwile i wyłączyłem z zażenowania..
Tutaj jeszcze znać jakieś odloty, o których ja np. teraz pierwszy raz usłyszałem. Jeszcze wrzucić rozmowę to hit totalny.
No k*rwa mać, szukanie atencji to mało powiedzianie.
  • Odpowiedz
Bo to jest osoba znajoma, która zna jego w pewnym stopni i:>- albo zacznie ta informacja wędrować pocztą pantoflową, a raczej nikt tego nie potrzebuje>- albo dlatego, że taka relacja z osobą znajomą może bardzo szybko przeistoczyć się w związek(jedna ze stron może się zakochać)>- albo już to robił i nici z tego


@TaoHosts: ale co w przypadku osoby nieznajomej, na ulicy? Takiej której już nigdy nie spotka? Albo w klubie? Czemu w takich miejscach umieją trzymać język za zębami? Anonimowość taka sama. Poza tym nawet laska z układu sponsorowanego może się zakochać. Są nawet takie małżeństwa - żona tylko wygląda.

Bo większość z tych lasek szuka najwyższego zarobku.I będąc w butach takiego gościa nie chciałbym dostać pewnego dnia informację, że "hej, mam ofertę za 10k. Albo podbijasz cenę do 7k, albo
  • Odpowiedz