Wpis z mikrobloga

Dobra, pałka się przegięła, wklejam rozmowę z typkiem, dosłownie sprzed chwili, żałuję jedynie, że mnie #!$%@? poniósł i nie potrolowałam, ale pierwszy raz coś takiego mi wpadło. Ręce opadają. Najlepsze jest to, że koleś, normalny, przystojny, zadbany... No najzwyczajniejszy na świecie!

- Witam, miałabyś ochotę na stale spotkania 2-3 razy w tygodniu, najchętniej w ciągu dnia. Mila atmosfera, wzajemny szacunek, dyskrecja, wysoka kultura i namiętna cielesność... co Ty na to? ;* Realne 4000 miesięcznie...

- Nie wiem czy czytałeś mój opis? Sądzę, że nie. Właśnie konkretnie mnie obraziłeś proponując rolę utrzymanki i #!$%@?, polecam portal roksa.pl w takich sprawach albo odloty, teraz, mimo wszystko, życzę miłego dnia i powodzenia.

- Nie szukam profesjonalistek, przepraszam jeśli moja wiadomość Cię uraziła, nie to miałem na celu, pozdrawiam serdecznie.

- Trochę lat na karku masz, więc zakładam, że chociaż w małym procencie umiesz myśleć, a jak nie masz z hajsem co zrobić, to wpłać na jakąś organizację charytatywną.

- Uwierz, że wpłacam, regularnie...

- To gratuluję gestu.

- Nie dziękuje, uważam to za obowiązek.

- Taki honorowy jesteś?

- Uważam, że jeśli ktoś może to powinien pomagać innym, a honorowym to jestem, krwiodawcą.

- A ty dupy dałbyś za 4 patole?

- Nie, nie jestem gejem.

- Ale w sensie jakby ci laska zapłaciła?

- Ja nie mam potrzeb finansowych.

- O patrz, to zupełnie jak ja, tak z czystej ciekawości, co cię skłoniło, że to mnie akurat wytypowałeś do miana ,,potrzebującej"?

- Nie, nie taka była droga wyboru.

- No to powiedz, ja zawsze się chętnie dowiem, co siedzi facetom w głowach, gdy piszą takie #!$%@? rzeczy do młodych dziewczyn.

- Podobasz mi się i tyle... zaryzykowałem...

- Ale facet, pomyśl, zagadałbyś jak człowiek normalnie w świecie, mógłbyś znaleźć sobie pannę...?

- Ok... pozdrawiam nie zabieram Twojego czasu.

- Idź, poluj ogierze!

- Tak tez zrobię, papa.


No patrzcie jaki kuźwa filantrop.

#tinder #zaadoptujfaceta #bumble #sympatia i inne tego typu gówna woła #bridgetjonesdlaubogich #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 192
@Adatoniewypada: @Asterling: tylko po co. w sensie gdyby zagadał zwyczajnie na siema ona by się pewnie z nim umówiła i jeszcze zrobiła z chęcią za darmo śniadanie. Chyba, że to jest taka fantazja na poczucie władzy i stąd ziomek tak robi

@looklikelance: To trzeba zarabiać minimum 15k. Nie wiem skąd wam się takie rzeczy biorą w głowach zwłaszcza, że większość ludzi te dziewczyny ma. Co więcej 15k zarabia w