Wpis z mikrobloga

Dobra, pałka się przegięła, wklejam rozmowę z typkiem, dosłownie sprzed chwili, żałuję jedynie, że mnie #!$%@? poniósł i nie potrolowałam, ale pierwszy raz coś takiego mi wpadło. Ręce opadają. Najlepsze jest to, że koleś, normalny, przystojny, zadbany... No najzwyczajniejszy na świecie!

- Witam, miałabyś ochotę na stale spotkania 2-3 razy w tygodniu, najchętniej w ciągu dnia. Mila atmosfera, wzajemny szacunek, dyskrecja, wysoka kultura i namiętna cielesność... co Ty na to? ;* Realne 4000 miesięcznie...

- Nie wiem czy czytałeś mój opis? Sądzę, że nie. Właśnie konkretnie mnie obraziłeś proponując rolę utrzymanki i #!$%@?, polecam portal roksa.pl w takich sprawach albo odloty, teraz, mimo wszystko, życzę miłego dnia i powodzenia.

- Nie szukam profesjonalistek, przepraszam jeśli moja wiadomość Cię uraziła, nie to miałem na celu, pozdrawiam serdecznie.

- Trochę lat na karku masz, więc zakładam, że chociaż w małym procencie umiesz myśleć, a jak nie masz z hajsem co zrobić, to wpłać na jakąś organizację charytatywną.

- Uwierz, że wpłacam, regularnie...

- To gratuluję gestu.

- Nie dziękuje, uważam to za obowiązek.

- Taki honorowy jesteś?

- Uważam, że jeśli ktoś może to powinien pomagać innym, a honorowym to jestem, krwiodawcą.

- A ty dupy dałbyś za 4 patole?

- Nie, nie jestem gejem.

- Ale w sensie jakby ci laska zapłaciła?

- Ja nie mam potrzeb finansowych.

- O patrz, to zupełnie jak ja, tak z czystej ciekawości, co cię skłoniło, że to mnie akurat wytypowałeś do miana ,,potrzebującej"?

- Nie, nie taka była droga wyboru.

- No to powiedz, ja zawsze się chętnie dowiem, co siedzi facetom w głowach, gdy piszą takie #!$%@? rzeczy do młodych dziewczyn.

- Podobasz mi się i tyle... zaryzykowałem...

- Ale facet, pomyśl, zagadałbyś jak człowiek normalnie w świecie, mógłbyś znaleźć sobie pannę...?

- Ok... pozdrawiam nie zabieram Twojego czasu.

- Idź, poluj ogierze!

- Tak tez zrobię, papa.


No patrzcie jaki kuźwa filantrop.

#tinder #zaadoptujfaceta #bumble #sympatia i inne tego typu gówna woła #bridgetjonesdlaubogich #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 192
@Adatoniewypada:

- Uwierz, że wpłacam, regularnie...

- To gratuluję gestu.

- Nie dziękuje, uważam to za obowiązek.

- Taki honorowy jesteś?

- Uważam, że jeśli ktoś może to powinien pomagać innym, a honorowym to jestem, krwiodawcą.


Musiał się pochwalić, po prostu by się zesrał, jakby tego nie zrobił, choć nie miało to żadnego sensu w kontekście już praktycznie zakończonej konwersacji. I jeszcze to pitolenie o "obowiązku", więc nie podziękował, bo trzeba
@Adatoniewypada: Dobrze gosc pisze. Tobie nie pasuhe, ze chcial Ci zaplacic. Ten facet szuka seksu i tyle. Idzie po bardzo prostej logice. Mysli ze jak zaplaci to dostanie. Zle zrozumialas co tu zaszlo. On po prostu ciebie wytypowal bo mu sie spodobalas i tyle.

Oczywiscie nie powinien tak do dziewczyn pisac. Nie usprawiedliwiam jego, a wylacznie sytuacje, ktora tutaj zaszla.
@AgniechaWykopuje: a to różnie bywa z nieodpisywaniem
Jedna kumpela, atrakcyjna 30 kilku latka wyglądająca na 20 kilka "opedzić się nie może"
Od piszących, i to żadne tindery czy jakośnne zaadoptuj... normalnie, whatsapp, msngr i podobne. W każdej pracy na przestrzeni lat niemal nie było faceta kt by się jakoś tam do niej nie odezwał (widziałem setki screenow)
Tyra, wyśmiewa się i... odpisuje
Czasami nawet miesiącami

I nie jest to odosobniony przypadek
@last_of_us Bo mają mnóstwo atencji. Gdy możesz przebierać właściwie w całym spektrum mężczyzn, przez wysokich, po umięśnionych, z dłuższymi bądź krótszymi włosami, to taka dziewczyna zaczyna się robić coraz bardziej wybredna. Inna sprawa, że potem koło 30 odbijają się od ściany i płaczą, że ich amancik miał już dość ciągłego "tyrania" I wybrał sobie młodsza, ładniejsza i bardziej ogarnięta 21.
@Adatoniewypada: Problemy 2k17: szukam na tinderze miłości życia, z którą mogłabym całymi dniami słuchać Taco Hemingwaya, popijając carlo rossi w pokoju pełnym cytatów Paulo Coelho, a tu jakiś cham pisze, że chce mnie zerżnąć jak dziwkę za moją podwójną stawkę miesięczną ze starbucksa. Skandal! www.wykop.pl -> zaloguj -> hurr durr!!!!!!!11!!

Napisz nam jeszcze co tam na fejsiku, snapie i insta, to takie pasjonujące Bridżit.

P.S.

Czym się różni roksa od tindera?
Pobierz
źródło: comment_Xb68NTzn2c9oOfyjAwfacB6cJro9Okir.jpg
@cryfortheindians:
Tu się często wykop odgraza jakkimś mistycznym przekroczeniem 30
Coś tam mi się w życiu porobiło i mam dużo koleżanek-tak koleżanek. Żadnych podtekstów, friendzonow i innych bzdur
Mam dużo koleżanek, gdy jakimś sposobem tak jak ja odłożyć na bok ten pęd owczy i ciśnienie #!$%@?ące właśnie tych wszystkich dajacych atecje to można się dużo dowiedzieć
Jak choćby opisana przeze mnie sytuacja*

Wyscig szczurów nie kończy się gdy kobieta minie magiczna
@last_of_us to nie odgrażanie, tylko najczęściej tak to wygląda. Ty poruszasz przykład normalnych, ogarnietych dziewczyn które nie biorą udziału w wyścigu o atencje i tu się z Tobą zgadzam. Ja mówiłem o przypadku atencyjnych lasek, które jako sens życia obierają ilość lajków na FB i liczbę followerow na Insta, a takich jest niestety coraz więcej :)