Wpis z mikrobloga

Dobra, pałka się przegięła, wklejam rozmowę z typkiem, dosłownie sprzed chwili, żałuję jedynie, że mnie #!$%@? poniósł i nie potrolowałam, ale pierwszy raz coś takiego mi wpadło. Ręce opadają. Najlepsze jest to, że koleś, normalny, przystojny, zadbany... No najzwyczajniejszy na świecie!

- Witam, miałabyś ochotę na stale spotkania 2-3 razy w tygodniu, najchętniej w ciągu dnia. Mila atmosfera, wzajemny szacunek, dyskrecja, wysoka kultura i namiętna cielesność... co Ty na to? ;* Realne 4000 miesięcznie...

- Nie wiem czy czytałeś mój opis? Sądzę, że nie. Właśnie konkretnie mnie obraziłeś proponując rolę utrzymanki i #!$%@?, polecam portal roksa.pl w takich sprawach albo odloty, teraz, mimo wszystko, życzę miłego dnia i powodzenia.

- Nie szukam profesjonalistek, przepraszam jeśli moja wiadomość Cię uraziła, nie to miałem na celu, pozdrawiam serdecznie.

- Trochę lat na karku masz, więc zakładam, że chociaż w małym procencie umiesz myśleć, a jak nie masz z hajsem co zrobić, to wpłać na jakąś organizację charytatywną.

- Uwierz, że wpłacam, regularnie...

- To gratuluję gestu.

- Nie dziękuje, uważam to za obowiązek.

- Taki honorowy jesteś?

- Uważam, że jeśli ktoś może to powinien pomagać innym, a honorowym to jestem, krwiodawcą.

- A ty dupy dałbyś za 4 patole?

- Nie, nie jestem gejem.

- Ale w sensie jakby ci laska zapłaciła?

- Ja nie mam potrzeb finansowych.

- O patrz, to zupełnie jak ja, tak z czystej ciekawości, co cię skłoniło, że to mnie akurat wytypowałeś do miana ,,potrzebującej"?

- Nie, nie taka była droga wyboru.

- No to powiedz, ja zawsze się chętnie dowiem, co siedzi facetom w głowach, gdy piszą takie #!$%@? rzeczy do młodych dziewczyn.

- Podobasz mi się i tyle... zaryzykowałem...

- Ale facet, pomyśl, zagadałbyś jak człowiek normalnie w świecie, mógłbyś znaleźć sobie pannę...?

- Ok... pozdrawiam nie zabieram Twojego czasu.

- Idź, poluj ogierze!

- Tak tez zrobię, papa.


No patrzcie jaki kuźwa filantrop.

#tinder #zaadoptujfaceta #bumble #sympatia i inne tego typu gówna woła #bridgetjonesdlaubogich #randkujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 192
@Adatoniewypada nie przejmuj się tymi komentarzami o niby nadęciu kobieto. Odpowiedziałaś mu dokładnie w taki sposób jak powinna odpowiedzieć dziewczyna, która posiada jakąś minimalną godność osobistą. Świat skręcił w dziwną stronę skoro pod komentami o nadęciu jest tyle plusów. Wstyd mi za wykopków. Postepujesz dobrze i tylko z taką postawą przejdziesz przez życie z szacunkiem dla własnej osoby. Cieszę się, że to napisałaś bo jesteś żywym dowodem na to, że jest jeszcze
@Adatoniewypada: Kurde, nie wiem co myśleć. Dużo osób go propsuje tu w komentarzach tego kolesia, ale to jakby cieszyć się i gratulować sąsiadowi za to że wprost ci opowiada jak to wyzywa żonę i jej nie szanuje.
@Adatoniewypada: nie jest w porządku proponowanie zupełnie nieznajomej osobie pieniędzy za seks. Prawdą jest, że przykro się to czyta. Przykro się czyta, że tyle osób uważa takie zachowanie za zupwłnie normalne. Naprawdę takich wiadomości życzycie sobie dla waszych matek, córek i sióstr- nawet gdyby były "kulturalne i sympatyczne"?
No patrzcie jaki kuźwa filantrop.


@Adatoniewypada: Jeśli nie kłamie, to według mnie jest normalnym facetem, który nie che się wiązać i tego nie ukrywa, ale też nie che się spotykać z laskami, które dymają się z innym facetem każdego dnia.
Nie zrozumiałaś jego intencji, nie doceniałaś kultury, z jaką się w stosunku do ciebie wyraża.
Za to zrobiłaś coś odwrotnego - pojachałaś po nim.
Szczerze mówiąc, to mam dylemat, które z