Wpis z mikrobloga

37 644,11 - 14,61 = 37 629,50

Tak na miłe rozpoczęcie tygodnia. Start 6:05, bo kot domagał się pieszczot ( ͡º ͜ʖ͡º)
Coraz później Słońce wschodzi. Jakoś przebudziłem się przed 4 to jeszcze mocno ciemno było, jak wybiegałem to Słońce było wściekle czerwoną kulą - jeszcze parę tygodni temu to o 5 można się było niemalże opalać...
Piękne widoki - ze szczytu wzgórza wszystko poniżej tonęło w gęstej mgle. Aż przystanąłem i cyknąłem fotkę ()

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
enron - 37 644,11 - 14,61 = 37 629,50

Tak na miłe rozpoczęcie tygodnia. Start 6:05, ...

źródło: comment_XNGNDewKj7aqIs9B6JgU0XWoa52l94Vm.jpg

Pobierz
  • 12
@enron: Piękne widoki (aż żałuję, że ja ze sobą na bieg telefonu nie miałam, bo też piękne widoki mnie powitały) i aż miło się na serduszku robi, jak sobie pomyślę, że przebiegłam "tylko" 3 km mniej od Ciebie w ten poranek (chociaż wiem, że nieporównywalnie wolniej). ;) Miłego dnia!
  • 1
@Kinja: i to jeszcze o takiej porze poleciałaś, bardzo słuszne podejście :) Jak zamierzasz utrzymać wczesne pory to za 4 miesiące bez czołówki jak bez ręki...
@enron: Dostałam w prezencie od Taty na urodziny polara m400, bardzo fajny, jestem strasznie zadowolona i wiem, że można go w dobrej cenie znaleźć :) Ale to jak kto woli, niech biega z czym mu wygodniej :D
@enron: zacna fota!


@2h59min: no nie miała wyjścia, musiała być zacna bo zrobiłem znienawidzoną pauzę by to uwiecznić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć i tak nijak nie oddaje tego co było widać...
  • 2
@enron a to nie smok?( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle słyszałem o tym waszym krakowskim ( ͡° ͜ʖ ͡°).


niee, tym razem zwykła mgła ;) Nikt nie kopci to i smoka ni ma...

Kurde, dzisiaj ruszam tyłek na trasę! Fajnie bo chłodno i pada


@tolstyy00: ja już po :) Szczęśliwie tutaj nie padało, choć teraz się już zanosi...