Wpis z mikrobloga

@bitcoholic: jasne, używam od ponad roku, wcześniej używałem właśnie Minta(też z rok) bo dopiero zaczynałem z Linuxem i wszyscy go polecali. Nigdy nie miałem żadnych problemów w repo też nigdy niczego nie brakowało. Chodzi jak błyskawica (uruchamia się poniżej sekundy :D) Ikey Doherty to geniusz, polecam wypróbować :)
  • Odpowiedz
@Zero_Gravity: Stacjonarka, jeśli masz optimusa na lapku to na chwile obecną trochę zżera baterie

Ikey has spent considerable amount of time this week dedicated to shaping up our Linux Driver Management tool, which will be responsible for our switchable graphics solution. The initial version of LDM will enable always-on Optimus, as that is the highest priority item, before moving on to switchable graphics itself.

https://solus-project.com/2017/03/05/this-week-in-solus-install-41/
  • Odpowiedz
@bitcoholic: bardzo fajny — szybki, sensownie skonfigurowany na desktop i ma bardzo sensownego głównego developera (tak przynajmniej wnioskuję z rozmów z nim na IRC‑u). Niestety, repozytorium jest (a w każdym razie było rok temu, jak ostatnio patrzyłem) wybitnie biedne.
  • Odpowiedz