Wpis z mikrobloga

@stanley-fieldmaster: BF 3 był niezły pod kątem zawartości ale od strony technicznej to lipa. Ilość ustawień w opcjach w porównaniu do BF 4 jest uboga, ta gra nawet skalowania HUD nie ma. Na monitorze 1080p i w górę, to trzeba lupę postawić w lewym dolnym rogu ekranu, żeby widzieć cokolwiek na minimapie.
  • Odpowiedz
@SpoconyBambik: nie muszę kupować bo te gry posiadam, oczywiście, że bf6 to nie jest zła gra, ale trochę brakuje żeby był tak dobry jak poprzednie części, potrzebne są większe mapy, lepszy netcode i hit register. W tym roku mają nadejść te rzeczy, więc czekam.
  • Odpowiedz