Aktywne Wpisy

Bartekgkw +384
K---a co jak co, ale autostrady i te wszystkie MOPy i zjazdy w #polska to jest klasa
Wchodzisz za darmo, czyściutko a wręcz pachnąco XD
Wychodzisz i nie boisz się, że mogłeś się zarazić jakimś syfilisem
Po kilku przejazdach samochodem przez Niemcy, Francję czy Włochy na prawdę docenia się Polskie autostrady i tą całą infrastrukturę.
Wchodzisz za darmo, czyściutko a wręcz pachnąco XD
Wychodzisz i nie boisz się, że mogłeś się zarazić jakimś syfilisem
Po kilku przejazdach samochodem przez Niemcy, Francję czy Włochy na prawdę docenia się Polskie autostrady i tą całą infrastrukturę.
źródło: image_picker_6767F5EC-D85F-4C90-90B1-61D97DC471A4-45287-0000111E3901E778
Pobierz
Nigarun +506
źródło: fw_1776957593540
Pobierz




Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_NWmP3y4FHHeTD8CDceG7NjWwejfdCFtX.jpg
Pobierzźródło: comment_1lrihLfbYEjGnuvI6vQ4VCUUZNrfGecH.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Argumentem jest sam argument :D Broni prezydenta tym, że został prezydentem, jaki to ma sens?
To teraz choćby nie wiem jakim był ciołkiem to nie można go krytykować, bo ja maluczki nie mam żadnej ważnej funkcji a on tak? A jaką jego zasługą jest goszczenie innego prezydenta? Taka jego rola czy tego chce czy nie.
Jako tako jeszcze brzmi ten tytuł doktora prawa, ale