Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm: Pewno że nie robi tak samo gier czy programów. Jednak to ludzie piracący oceniają czy dany produkt jest dobry czy nie ;p Popatrz na to tak 10 osób piraci i mówi że got jest dobra to 11 czy tam któraś z kolei kupi netflixa czy hbo czy dvdki i z tego producenci mają zysk. Gdyby nie było opcji obejrzenia za free got mogłaby się nie wybić bo nie dotarłaby
  • Odpowiedz
W środowisku mangowym i komiksowym tak jest, że jeśli coś jest dostępne legalnie u nas to usuwają z miejsca nawet jak tłumaczyli coś parę lat.

@Kiedys_Mialem_Fejm:
I nieraz im zrobiono przez to koło dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
napisy od hataków zawsze są zrobione perfekcyjnie


@piwniczne_widziadlo: od kiedy oglądam oryginały/angielskie napisy - nie tykam hataków. W czasach Herosów były jednak kiepskie, mocno kalkowały oryginał i zdania były nienaturalne. Więc nie, nie zawsze :P
  • Odpowiedz
@GrupaHatak: przepraszam, że pytam (tak bez ponaglania i w ogóle) ale czy do Brooklyn 9-9 będą dalsze napisy do sezonu 4? Bo tak jakoś w połowie przestaliście tłumaczyć i nie wiem co się stało
  • Odpowiedz
@GrupaHatak: dzięki za odpowiedź, pomyliłem z wami, bo jesteście w sumie naj, więc myślałem, że to wy puszczacie w obieg również i to, nic szkoda, idę się uczyć angielskiego ;-)
  • Odpowiedz