Wpis z mikrobloga

@AtoMan: W środowisku mangowym i komiksowym tak jest, że jeśli coś jest dostępne legalnie u nas to usuwają z miejsca nawet jak tłumaczyli coś parę lat. Z szacunku do wydawcy i żeby nie popierać piractwa. Widać serialowo to inne społeczeństwo. Większości szkoda wydać parunastu złotych coś obejrzeć, lepiej #!$%@?ć z internetu
@Kiedys_Mialem_Fejm: Jakby nie było zatoki warezów i torrentów to pewnie cała gra o tron nie odniosła by sukcesu :p Gdyby nie istniało całe piractwo to pewno nawet komputera niektórzy z nas by nie mieli bo po co :P Kto chce ten ogląda legalnie kto nie ten jego sprawa;p Ja tam szanuję grupę Hatak za to co robią i wielki propsik dla nich ;)
@Kiedys_Mialem_Fejm: no wszyscy których znam oglądają grę o tron że tak powiem ze źródeł alternatywnych na wypoku pewno też większosć tak ogląda jak i całej Polsce nie wiem jak w innych krajach ale jeśli tak samo to pewnie więcej jak połowa widzów by odpadła :p
Nawet powiem więcej uważam że internet a dokladniej jego darmowa piracka część najbardziej rozpowszechniła kulturę i wprowadziła rozwój na świecie ;p
@Kiedys_Mialem_Fejm dlatego HBO GO istnieje. Ty za to płacisz bo chcesz mieć wszystko najwcześniej, w super jakości, bez kombinowania. Świadoma decyzja. Części osób nie stać widocznie nawet te parę dziesiąt złotych miesięcznie. Nie mając alternatywy, nie zapłacili by i po prostu nie obejrzeli. Jak dla mnie uczciwą opcją jest mieć wybór.