Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie, potrzebuje pomocy od #cwiczzwykopem zapuscilam sie i to strasznie, nie bede opisywac po koleji jak do tego doszlo bo nie mam ochoty nikogo obwiniac za moje grzechy. tak wiec #rozowypasek lvl 32 here 167cm i 95kg wagi. prosze o porade jakiej diety sie chwycic zeby zrzucic conajmniej do 70kg, dobrze radze sobie w diecie 1000kcal ale niestety potrafie na niej wytrzymac 2tygodie, dalej brak motywacji. CHodzi mi o doradztwo co jesc zeby pozniej nie zostalo mi 5t wiszacej skory, jak cwiczyc zeby sobie pomoc-tu mam jednak ograniczenie, nie moge nadwyrezac rak, kazdy wiekszy wysilek konczy sie u mnie zapaleniem pochewek sciegnistych i gipsem. poradzcie co jesc, zeby w miare sobie poradzic z tymi 25km i jaka aktywnosc fizyczna moze sie sprawdzic w moim przypadku.
postanawiam zrobic #chudnijchallenge, #chudnijzwykopem, wrzuce swoje zdjecie jak wygladam teraz i bede sie spowiadac z tego jak mi idzie, mam nadzieje ze dzieki temu wytrzymam w samozaparciu na tyle dlugo byle wyjsc z tej otylosci.
#grubasy #grubaski #grubadupa #niebieskiepaski #chudnijmyrazem #chudnijchallenge #nadwaga #dieta #dieta1000kcal

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 16
  • Odpowiedz
poradzcie co jesc, zeby w miare sobie poradzic z tymi 25km i jaka aktywnosc fizyczna moze sie sprawdzic w moim przypadku.


@AnonimoweMirkoWyznania: dziewczyno, masz otyłość i problemy zdrowotne, serio chcesz ryzykować zdrowie i stosować się do niepewnych porad ludzi z wykopu? idź do dietetyka/lekarza/trenera
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze radze sobie w diecie 1000kcal ale niestety potrafie na niej wytrzymac = czyli #!$%@? sobie nie bardzo radzisz. Nie wymyslaj jakichs #!$%@? diet tylko -300 kcal od zapotrzebowanie i jedziesz powoli w dół. Organizm Twoj ma w #!$%@?, że wydaje CI się że jesteś otyła. A co do ćwiczeń to dwa razy basen w tygodniu i już bedzie dobrze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zjedz 4 snikersy i wszystko będzie dobrze.
Musisz liczyć kalorie i ćwiczyć dieta bez aktywności fizycznej #!$%@? da.
Najwięcej wbrew pozorom idzie na treningu siłowym tłuszczu ale cardio sobie możesz zrobić raz na tydzień jak ktoś pisał 20 kilometrów zrobił na rowerze i cardio na miesiąc.
#!$%@? i będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nie jedz przed obiadem. Łatwiej rano wytrzymać niż wieczorem, a to zawsze mniej kalorii.
Unikaj węglowodanów. Problem z byle chlebkiem są takie, że że budzi to uzależnienie, a potem masz ochotę na więcej węglowodanów, np. cukierki. Najłatwiej odstawić do zera. Zamiast tego mięsa zjedz, tłuszcze są dobre, bo przyzwyczajają organizm do palenia tłuszczu.
Czyli: mniej kalorii (poprzez jedzenie tylko przez kilka godzin dziennie), brak węglowodanów i dieta ketogeniczna naraz.
  • Odpowiedz
dobrze radze sobie w diecie 1000kcal ale niestety potrafie na niej wytrzymac 2tygodie, dalej brak motywacji.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nope, nope nope. Ile jadłaś do tej pory? Tak, jak ktoś wyżej wspomniał, -200/-300 na początek i tyle. Ewentualnie potem możesz wdrożyć 1500-1600 kcal. Mniej nie, chyba, że chcesz za jakiś czas wrócić do etapu balonika :)
Kilka lat temu jedząc niskokalorycznie i bardzo dużo ćwicząc (+stres) zeszłam do 49 kg przy 168 cm.
  • Odpowiedz