Wpis z mikrobloga

#danielmagical #rafonix Już mi ktoś skasował wpis... Spoko, ocenzuruję, niech pieką poślady. :v

Na wykopie mam konto od 4 lat (to od dwóch). Wokół gałki mi lata to, że jakiś patus pluje na matki wykopków, bo plując na kamerę, brudzi sobie kamerę, a nie moją matkę. Tak samo wokół gałki lata mi ten mireczkowy pato-guru z Torunia, który sam szuka zaczepki. Poczuł fejm, poczuł że wykop go kryje i teraz próbuje swoje prywatne sprawy Waszymi rękami sobie rozwiązywać.

To całkiem zabawne... Wasza małpa zaczęła Wami sterować... To dopiero wybryk ewolucji... Co dalej? Pies Was zacznie wyprowadzać na spacer?

Ale naprawdę żałosna jest dla mnie ta nagonka, jaką robią tutaj zieloni, bo im matki obrażają... :v
Konto na Mirko od 3 dni i urażony się czuje. To usuń konto... :v
  • 40
@Koczi_92: usuń konto ułomna pomarańczko bo twoje horyzonty myśleniowe są równie wąskie jak grubego którego tak atakujesz xD nie masz pojęcia co do motywów a coś szczekasz, czarnolistuj tag albo usuń konto
@ActiveekHere: tak świetna zabawa. Ty się cieszysz jak głupi, bo szturchasz pijanego kijem, a ten później liczy zielone, które na tym szturchaniu zarobił.

Zielony koleszka tutaj pieprzy coś o wąskich horyzontach, a sam jest zbyt głupi by się domyślić, że ten patus na wyrzuceniu TV przez okno, zarobi na kolejne 2 takie telewizory HYPEm, który mu robicie. :v
@ActiveekHere:

ja sie dobrze bawie jak patrze na tego #!$%@?

To jedno zdanie dobrze podsumowuje, kto tutaj jest zjebem... Siedzisz przed kompem, oglądasz "#!$%@?", marnujesz czas, a on dzięki takim, którzy lubią oglądać zjebów ma teraz auto droższe, niż my mieszkania. :v
@rist: I Ty mi mówiłeś coś o wąskich horyzontach? Nie chcę nikomu mówić, jak ma spędzać swój czas, bo mnie jego czas nie rusza.

Za to rusza mnie promowanie patologii, bo jak ludzie zaczną zauważać (co już się dzieje), że patologia jest w cenie to to zacznie się szerzyć. To mnie rusza, bo to już nie jest czyjś czas, a społeczeństwo. I później takich Rafonixów będzie nie 1, a 100. I
@Koczi_92: Od kiedy szukanie patologii żeby ją ukrócić jest promowaniem jej? Jak poszukiwanego przestępcę pokażą w tv to też jest promowanie? Puknij się w łeb. Widać tylko że masz zerowe pojęcie o jego zasięgach. Nikt z wykopu nie zacznie wysyłać mu kasy, więc nic nie zarobi. Jesteś po prostu tak ograniczony że aż szkoda ci odpowiadać. Chyba musisz go strasznie lubić że za wszelką cenę odwracasz od niego uwagę.
@rist: Jak ukrócisz patologię szukając go? Pojedziesz mu #!$%@?ć? To też jest patologia, więc dziękuję za takie ukracanie. :v
Wyłączenie jego kanału - to jest ukrócenie. Jak go ludzie przestaną oglądać - to jest ukrócenie.
W chwili obecnej Rafonix to jest TOP2 tag na wykopie. To nie jest promowanie? :v

Nikt mu kasy nie wyśle z Mirko? Mało donejtów dostał od Mireczków z pogróżkami? Bo Ivona to mu tego tekstu za