Wpis z mikrobloga

#danielmagical #rafonix Już mi ktoś skasował wpis... Spoko, ocenzuruję, niech pieką poślady. :v

Na wykopie mam konto od 4 lat (to od dwóch). Wokół gałki mi lata to, że jakiś patus pluje na matki wykopków, bo plując na kamerę, brudzi sobie kamerę, a nie moją matkę. Tak samo wokół gałki lata mi ten mireczkowy pato-guru z Torunia, który sam szuka zaczepki. Poczuł fejm, poczuł że wykop go kryje i teraz próbuje swoje prywatne sprawy Waszymi rękami sobie rozwiązywać.

To całkiem zabawne... Wasza małpa zaczęła Wami sterować... To dopiero wybryk ewolucji... Co dalej? Pies Was zacznie wyprowadzać na spacer?

Ale naprawdę żałosna jest dla mnie ta nagonka, jaką robią tutaj zieloni, bo im matki obrażają... :v
Konto na Mirko od 3 dni i urażony się czuje. To usuń konto... :v
  • 40
  • Odpowiedz
@Koczi_92: to że jak ostatnio wyciekł jego adres to nie mógł nagrywać? Co chwile ktoś do niego dzwonił. Miał chyba rekordową przerwę. Teraz będzie miał zdecydowanie trudniej znaleźć nowe mieszkanie niż kiedyś.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

Powiedz coś złego na Daniela:

X-ilość Twoich subskrypcji na YT

X>DanielMagical = "Oj, chyba kogoś dupa boli, że Daniel zarobił w jeden dzień tyle co Ty na 15 filmikach"

X X nie ma konta na YT = "Oj, kogoś dupa boli, że Daniel zarobił w jeden dzień tyle co Ty nie zarobisz przez 3 miesiące"


Śmieszne jest to, że widać u Ciebie wyżej wymienione 3 punkty.


Powinieneś dyskusje zacząć od
  • Odpowiedz
@Koczi_92: Nikt nie broni Ci się wypowiadać ale ukrywanie, że nagrywasz na YT w temacie dotyczącym innych YTuberów jest dla mnie podejrzane. Może przeszkadza Ci patola na live bo mało osób ogląda granie w gierki? Nie wiem czy tak jest, ale może tak być. W końcu coś cię popchnęło do nazwania m.in mnie "sterowanym przez małpę wyprowadzonym na spacer". Obrażać możesz, ala jak Tobie wypomną kanał na YT to hur dur
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: nie ukrywam, po prostu nie odczuwam potrzeby chwalenia się tym na każdym kroku, a tutaj ta informacja nic nie wnosi w dyskusję.

Patola na live mi przeszkadza, bo jest patolą. Sam od dłuższego czasu nie streamuję. Co prawda w wakacje wrócę z livami, ale jak już pisałem - Rafonix, Rafatus czy DM to inny content inny target, więc nie odczuwam by "odbierali mi widzów" co starasz się sugerować.

Nie mam
  • Odpowiedz
nie ukrywam, po prostu nie odczuwam potrzeby chwalenia się tym na każdym kroku, a tutaj ta informacja nic nie wnosi w dyskusję.


Twoim zdaniem, moim zdaniem wnosi bo dochodzi dodatkowy potencjalny motyw powstania Twojego wpisu.

Nie mam problemu z tym, że "wypomniałeś" mi kanał YT (choć jest to OT). Problem mam z tym, że całość mojej wypowiedzi sprowadzasz do bólu dupy, bo mam mniej subów niż ktoś tam.


Tam był pytajnik na
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

Tam był pytajnik na końcu, więc jedynie pytałem czy Cie boli.

To był bardzo sugestywny pytajnik. ;)

moim zdaniem wnosi bo dochodzi dodatkowy potencjalny motyw powstania Twpjego wpisu

Jak pisałem wcześniej - gdybym zarzucił link do swojego kanału, to wiele osób zarzuciłoby mi próbę wybicia się na tagu.
Nagrywam inne materiały, dla innego grona odbiorców. Gdybym krytykował czyjąś muzykę, to też miałbym wrzucać link do swojego kanału? Bo przecież zamiast
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:

coś cię popchnęło do nazwania m.in mnie "sterowanym przez małpę wyprowadzonym na spacer"


Wasza małpa zaczęła Wami sterować... To dopiero wybryk ewolucji... Co dalej? Pies Was zacznie wyprowadzać na spacer?

W kwestii spaceru również był pytajnik. ;)

Zresztą pytajnik to nie wszystko. Polecam sprawdzić czym jest pytanie tendencyjne, a takowe tutaj wyczułem. ;)
  • Odpowiedz
@Koczi_92: "..." kończą zdanie więc i myśl, bo następne zacząłeś z dużej litery. Pytajnik dotyczy "Co dalej" i nie ściemniej mi tu chamsko, albo wróć na język polski do podstawówki bo tam tego uczyli.
  • Odpowiedz