Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Umówiłem się z dziewczyną na kolację w restauracji. Restauracja jest 600m ode mnie. Ale pojechałem samochodem, bo dziewczyna mieszka z 15 min pieszo. Wypiłem lampkę Barolo parussi do dania.

Odebrano mi prawojazdy i zrobiono ze mnie przestępcę.

#policja #gorzkiezale #motoryzacja #alkohol

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania nie wsiadłbym za kierownicę nawet po łyżce Amolu bo jest na spirytusie robiony . Tak samo jak nie wsiadł bym "wczorajszy" po weselu imprezie itp.

Mówi się o tym , trąbi , są filmy spoty w tv i yt , kampanie i akcje.

Alkomatów jest do wyboru do koloru : jednorazowe , na baterie , takie siakie, na każdy budżet . Kupił bym - zainwestował. Po kolacji dmuchnął. W oczach laski
@snwptest to akurat jest paranoja. W Niemczech normalnie jeździ się po alkoholu. Dopuszczalny limit to 0.5. W większości krajów zachodniej Europy też. Zgadnij gdzie jest więcej wypadków.

Jeśli prawdą jest to co napisał to w większości UE zupełnie nic by się nie stało, więc możesz pisać o przestrzeganiu głupiego prawa ale nie pieprz o jakiejś odpowiedzialności. Tak właśnie działa propaganda. Wmówili wam że ktoś kto wypije lampkę wina do obiadu to "potencjalny