Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Umówiłem się z dziewczyną na kolację w restauracji. Restauracja jest 600m ode mnie. Ale pojechałem samochodem, bo dziewczyna mieszka z 15 min pieszo. Wypiłem lampkę Barolo parussi do dania.

Odebrano mi prawojazdy i zrobiono ze mnie przestępcę.

#policja #gorzkiezale #motoryzacja #a-----l

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: przecież to nie mogła być lampka wina, nie ma szans, żebyś wydmuchał po lampce więcej niż 0,5 xD pomijając już fakt, że mogłeś ją odprowadzić albo zamówić taksówkę i tyle. a w ogóle to najlepiej zabrać do siebie na noc, skoro tak blisko miałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pojechali na badanie krwi, było 0, była rozprawa a sędzia stwierdził, że dla niego liczy się to, że przy pierwszym badaniu były jednak promile i zabrali mu prawko.


@kopszmercen: daj linka bo nie wierze

@AnonimoweMirkoWyznania: tego wina nie sprzedają na małpki, więc musieli otworzyć całą butelkę, coś nie wierze że laska sama do obiadku całą obaliła. nawet gdybyś rzeczywiście wypił 100ml (lampka) to w życiu by ci 0,5 promila nie stuknęło, a jeśli wypiłeś 2 minuty przed wejściem do auta to na drugim dmuchaniu byś miał zdecydowanie mniej, gdybyś był pewien swojej trzeźwości to byś
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: racja. Wiem że nie pomyślałeś ale następnym razem pamiętaj, jak nie wypiłeś dużo żądasz badania krwi, zanim dojedziesz do szpitala czy gdzie tam pobierają to poziom alkoholu we krwi spada.

Nie martw się nie jesteś żadnym przestępcą, w wielu krajach mógłbyś jeździć bez żadnego problemu, jeszcze by ci powiedzieli miłego dnia i zapytali czy wino smakowało. Wymienilibyście się spostrzeżeniami na temat win i rozstali z uśmiechami na ustach.

Jak
  • Odpowiedz
@KombajnemPrzezUkraine:

Nie martw się nie jesteś żadnym przestępcą, w wielu krajach mógłbyś jeździć bez żadnego problemu, jeszcze by ci powiedzieli miłego dnia i zapytali czy wino smakowało. Wymienilibyście się spostrzeżeniami na temat win i rozstali z uśmiechami na ustach.


Wiesz, można napisać, że w wielu krajach można ukamienować kogoś na ulicy i policja tylko wymieni się spostrzeżeniami na temat niewiernych, po czym rozstaną się z uśmiechami na ustach. OP nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sorry że odpisuje teraz ale p-------m ikonki kopiuj-wklej i mi posta w----------o.

1. Pierwsze to pamiętaj żeby zawsze jechać na krew, jak nie wypiłeś dużo (a nie wypiłeś bo debilem nie jesteś), zanim dojedziesz do szpitalanczy gdzie tam krew oddajesznto zejdzie z Ciebie.

Po drugie żadnym bandytą nie jesteś, w wielu krajach mógłbyś prowadzić i jeszcze by Ci poradzili jakie wino na następny raz i wymienilibyście się doświadczeniami. Zapytaliby czy randka się udała. Rozstalibyście się z uśmiechami na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sorry że odpisuje dopiero teraz ale p-------m ikonki kopiuj-wklej i mi posta w----------o.

1. Pierwsze to pamiętaj żeby zawsze jechać na krew, jak nie wypiłeś dużo (a nie wypiłeś bo debilem nie jesteś), zanim dojedziesz do szpitala czy gdzie tam krew oddajesz to zejdzie z Ciebie.

Po drugie żadnym bandytą nie jesteś, w wielu krajach mógłbyś prowadzić i jeszcze by Ci poradzili jakie wino na następny raz i wymienilibyście się doświadczeniami. Zapytaliby czy randka się udała. Rozstalibyście się z uśmiechami na
  • Odpowiedz
2) Nie zażądałeś badania poprzez pobranie krwi.


@Wiesmin: z tego co się orientuje, to przy wyniku pozytywnym zawsze jest badanie krwi.

Pojechali na badanie krwi, było 0, była rozprawa a sędzia stwierdził, że dla niego liczy się to, że przy pierwszym badaniu były jednak promile i zabrali mu prawko.


@kopszmercen: nie wierzę w to. Przy dmuchaniu i wyniku pozytywnym, czeka się na drugi pomiar. jak stężenie spada to
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: O tym nie słyszałem. Słyszałem jedynie, że można zażądać badania krwi, ale z automatu ono nie będzie robione.

Swoją drogą, to jeśli OP nie kłamie, to po lampce wina by nie miał zatrzymanego prawka. O ile na dmuchaniu mogłoby mu wyjść sporo (dopiero co wypił a-----l, więc to może zakłamać wynik), to na badaniu krwi by praktycznie nic nie wyszło.
  • Odpowiedz
@Wiesmin: Nigdy nie byłem w tej sytuacji, więc mogę się mylić. Musiałbym znajomego zapytać XD
Tak czy inaczej musiał mieć dwa badania alkomatem. No i w sumie setka wina raczej by tyle nie wskazała, więc albo kłamie, albo dmuchał jeszcze z winem na zębach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz