Wpis z mikrobloga

@Aedem: uuuu nie potrafie pisac i czytac uuuuu, wyzej mam wasze wysrywy gdzie wypisujecie absurdlane wnioski typu ze szkodzi nauce xDDD. On wiecej zrobil dla niej przez te filmy niz wy przez cale wasze polaczkowate zycie. Znam osobiscie kilka osob ktore zainteresowaly sie pewnymi tematami po obejrzeniu filmow Dawida i z samego faktu ze popularyzuje nauke i robi to w przystepny sposob nalezy mu sie szacunek, to ze jakis blad
  • Odpowiedz
@LowcaZMroku dla nas nie są absurdalne, gdybyś skończył dobrą uczulenie to też byś był wrażliwy na takie karygodne błędy. Nie uważam się za Polaka, za rok wyjeżdżam do USA z swoim chłopakiem, zmieniam imię i nazwisko na anglosaskie i urywam kontakt z tym krajem, męczy mnie mentalność tego narodu.
  • Odpowiedz
to jak z tą kofeiną w tigerze? XD


@Nastruj: Co ciekawe fizia jest powiązana z laska od kofeiny w Tigerze czyli z Platyna, gdzieś jej broniła bo zna ja w realu. ;) nie żeby to jej odbierało merytorycznosc jej krytyki.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:

Jak dla mnie baba pozjadała wszystkie rozumy i brak jej totalnie pokory. Potrafi się wypowiadać nawet na tematy, o których nie ma pojęcia. Najgorszy typ wszechwiedzącego wykładowcy, który zapomniał, że powinien nauczać, a nie pouczać.

@dkm17: ja ją ignoruje. Szkoda nerwów na tego człowieka.


Jak wyżej. Są to analogiczne cechy co pewnej Platyny słynnej ze starej wykopów afery. ;)
  • Odpowiedz
to poczytaj na ten temat, przydatną umiejętnością jest samodzielne weryfikowanie informacji


@Aedem: przydatna rzecz to też wiedzieć, że jak się coś mówi to wypada to czymś poprzeć, a nie zrzucac na odbiorcę obowiązek weryfikacji informacji.
  • Odpowiedz
@dkm17 propsy za to co robisz i odwieczny szacuneczek, Twój kanał oglądam na bieżąco a studentom pani wykładowczyni współczuje, że są jej studentami, bo kobieta nie zachowuje się jak człowiek nauki tylko jak gimbus z bólem d--y xD
  • Odpowiedz