Wpis z mikrobloga

Przecież w dyskusji, o której mowa przytoczyłam argumenty, tyle że wycofałam się gdy zaczęło być niemerytorycznie i więcej się w to nie wcinam.


@fiziaa: Ale wszędzie musisz o tym mówić. No jaki to ma sens? Albo olewasz temat, albo starasz się go naprawić, weź się zdecyduj, a nie zachowujesz się ja dziecko, które chce pokazać że to ono ma racje i jest ponad kłótnie. :|
Tak, chodziło o mnie, jako naczelna hejterka napisałam całe 3 czy 4 komentarze. :) Ten człowiek zrzyna z Wikipedii i innych popularnie dostępnych stron, nie ma, żadnej samokrytyki i bardziej szkodzi nauce niż pomaga, ale ze względu na dużą liczbę jego stronników postanowiłam się więcej nie wypowiadać pod jego twórczością - nie mam po prostu czasu się zmagać z jego fanklubem. :)


@fiziaa: Podaj choć jeden dowód, albo link do tej
@fiziaa:

bardziej szkodzi nauce niż pomaga


Dawno nie czytałem tak szkodliwej uwagi...
Nauka obecnie jest w odwrocie, ludzie nie ufają naukowcom, faktom, logice. Wolą poczytać StopNOP, DavidIcke, dokumenty z żółtymi napisami i innych propagujących pseudonaukę.

David popularyzuje naukę, trafia do bardzo szerokiego grona, prawdopodobnie wiele osób dzięki niemu zainteresuje się nauką, te osoby być może będą stanowiły element polskiej myśli naukowej. Jeżeli @dkm17 naprawdę szkodzi nauce to proszę zaproponuj alternatywę. Na