Wpis z mikrobloga

@mikeeho: Nie musisz wszystkiego rozumieć jak widać. Po prostu wyraziłem swoje zdanie. Żałuję że nie obejrzę, bo pewnie Dawid jak zawsze miał coś ciekawego do powiedzenia. Tylko według mnie to tak jakbyś wysłał pana Sznuka do obecnej edycji milionerów. Nie ten poziom, to się nie komputer.
  • Odpowiedz
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: Nie. Tu się przyznałem do błędu. Nawet we współpracy ze zgłaszającą uwagi napisałem sprostowanie na Facebooka.

Niestety dalej robiłem filmy i pod którymś z kolejnych zwrócono mi uwagę, że nie znam się na zakresach światła... A tak się składa, że mam międzynarodowe publikację ze spektroskopii uv-vis... Tamto już był hejt w mojej ocenie.
  • Odpowiedz
Zawsze rozwalają mnie takie sytuacje, w których ktoś tam pisze, że coś tam powiedziała jakaś Paulina bez nazwiska i wymienieni kim w ogóle jest i nagle się okazuje, że wszyscy wiedzą co to jest za Paulina do tego stopnia że wystarczy im jej imię i już wiedzą o kogo chodzi, ja zaś nie mam pojęcia kto to jest i skąd ludzi go znają, bez obrazy oczywiście dla Pauliny. Później przypominam sobie, że
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: Z jednej strony tak. Z drugiej dużo ludzi tu bez zahamowań zgłasza słuszne uwagi i póki mogę to chciałbym korzystać z zasłużonej/konstruktywnej krytyki. Niby portal ze śmiesznymi obrazkami, ale zaangażowanych ekspertów w niecodziennych dziedzinach jest tu więcej niż się spodziewałem kilka lat temu.
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Co do treści. Moim zdaniem ona też ma kija w tyłku. A mówienie innym przed nagraniem by wyjęli kij z d--y, jest... nieprofesjonalne. Może juz ktoś o tym wspomniał wcześniej, nie czytałem komentarzy.
  • Odpowiedz
@fiziaa @dkm17
Zabawnie oglądać tak inteligentnych i wykształconych ludzi kłócących się/sprzeczających w taki sposób jak dwójka licealistów przy pracy w grupie. xD

F: Szkodzisz! Ja ma rację, a ty nie! Do tego nie masz samokrytyki!
D: Bezpodstawne zarzuty! Sama nie masz samokrytyki! (choć i tak Cię szanuję!)
F: I TAK SZKODZISZ! NIE BEDE Z TOBĄ
  • Odpowiedz
Czy tylko mnie denerwuje, ze w wywiadzie tak jakby zkladaja, ze mamy widziec dlaczego byli w Ameryce i ze to oczywiste i nawet nie warto jednym zdaniem wspomniec o co chodzi?
  • Odpowiedz