Wpis z mikrobloga

@dzony_ Tak, chodziło o mnie, jako naczelna hejterka napisałam całe 3 czy 4 komentarze. :) Ten człowiek zrzyna z Wikipedii i innych popularnie dostępnych stron, nie ma, żadnej samokrytyki i bardziej szkodzi nauce niż pomaga, ale ze względu na dużą liczbę jego stronników postanowiłam się więcej nie wypowiadać pod jego twórczością - nie mam po prostu czasu się zmagać z jego fanklubem. :)
@fiziaa: #usunkonto

Wikipedia zrzyna z książek, książki zrzynają z publikacji - książki w takim razie też bardziej szkodzą niż pomagają? (chodzi mi o książki stricte naukowe). Popularnie dostępnych stron? Jak nie masz połączenia VPN z uniwersytetem to nie ma szans na przeglądanie publikacji.

Nauka nie ma fanklubów. Jeśli popełnił gdzieś błąd to o tym napisz, udowodnij, podaj źródła.
Nie myli się tylko ten kto nic nie robi.
@fiziaa: Nie jestem najmądrzejszym człowiekiem na świecie. Wydaje mi się też, że najmądrzejszego nie udaję. Ale proszę mi wyjaśnić w jaki sposób szkodzę nauce? Serio. Bo to argument na tak niskim poziomie... To tak jakby Pani jako lekarzowi ktoś napisał: "nie odzywam się, ale wiem, że robi dla medycyny więcej złego niż dobrego, bo zrzyna z podręczników do medycyny... ale nie mówię o tym, bo nie chcę się użerać z pacjentami".
@fiziaa czyli "wiem, ale nie powiem". Poważne oskarżenia pod adresem Dawida, a zero konkretów. Zawsze z chęcią czytam Pani komentarze i uważam, że znacząco podnosi Pani poziom wykopu, ale tutaj faktycznie wychodzi, że z tym hejterem Dawid nie przesadził. A ten tekst o szkodzeniu nauce to chyba jakiś żenujący żart. Wiele filmów Dawida spowodowało, że zainteresowałem się i szukałem dalszych informacji o danym temacie. Żałuję, że moim profesorom rzadko się to zdarzało
ale ze względu na dużą liczbę jego stronników postanowiłam się więcej nie wypowiadać pod jego twórczością


@fiziaa:
Czyli otwierasz jakiś zarzut, ale już nie masz odwagi go uzasadnić, bo "POSTANOWIŁAM SIĘ NIE WYPOWIADAĆ POD JEGO TWÓRCZOŚCIĄ". Że niby jesteś sprytna pisząc takie gówno? xD Usuń konto.