Wpis z mikrobloga

O co tu kuwa chodzi? Juz druga podobna sytuacja w miesiącu. Idzie #niebieskipasek z dziewczyna, może nie jestesmy jakimiś super przyjaciółmi, ale sie znamy. No i idzie sobie z ta swoją, kontakt wzrokowy jest, no to mowię miłym głosem "hej" na co on nawet nie patrząc na mnie mina w stylu ( ͡° ʖ̯ ͡°) odburkuje "cześć" - jak jest sam to zawsze uśmiech, pierwszy się przywita. Druga sytuacja; idzie kolejny kolega z dziewczyna, kolega, który na moj widok zawsze przywitanie w stylu SIEMA MORDO CO TAM SLYCHAC, SUPER CIE WIDZIEĆ itp. stoją sobie, z daleka widze, ze mnie zauważył - ja uśmiechnięta, ta dziewczyna patrzy na mnie z pogarda, przechodzę koło niego i..... CISZA XD żadnego przywitania. Wy sie boicie swoich dziewczyn czy co!? ( ͡° ʖ̯ ͡°) żenadłam

#logikaniebieskichpaskow
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slonx: Wg badań, po upływie 6-8 lat związku następuje kryzys. Wówczas się do mnie odezwij.

Porównujesz wyroki sądowe podejmowane na podstawie faktów, które wystąpiły przy danej sprawie i osobie do statystyk czy badań, które na statystykach polegają to dopiero s----------e umysłowe.

I znowu bredzisz. Nie nauka, a psychologia i
  • Odpowiedz
@Emilka20: Może chodzi o to, że nie potrafią cię na szybko dopasować do swojej gry pozorów, którą właśnie toczą. Dodaj do tego opracowywanie strategii na potencjalny grad pytań i otrzymujesz sparaliżowanego młodzieńca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rijana: w pracy rozmawiają ze mną, bo chcą mojej wiedzy czy decyzji. Po pracy nie mam z nimi kontaktu. Wiem, że mnie lubią i szanują, każdy ma swoje poukładane dorosłe życie i co śmieszne, a dla Ciebie pewnie dziwne - ich żony też nie mają kumpli. Tak jak oni nie mają kumpel (jak widać w pracy też rozmawia się o prywatnych sprawach).
Co innego znać kogoś w pracy, rozmawiać, a
  • Odpowiedz
@kuraku: haha wstalem i nie moge uwierzyc ze to dostalo tyle plusow albo ktos pomyslal ze to sytuacja z zycia wzieta. Tak sobie tylko wymyslilem przypadkowy przejaskrawiony dialog ktory moglby byc powodem sytuacji OPki :) Ja sam czegos takiego nie przezylem
  • Odpowiedz
@Emilka20: zakłądam, że jego różowa jest lekko jebnięta i zadaje setki z-------h pytań o byle g---o. Ziomek sobie przekalulował i wyszło, że woli mniej p---------a xD
  • Odpowiedz