Wpis z mikrobloga

O co tu kuwa chodzi? Juz druga podobna sytuacja w miesiącu. Idzie #niebieskipasek z dziewczyna, może nie jestesmy jakimiś super przyjaciółmi, ale sie znamy. No i idzie sobie z ta swoją, kontakt wzrokowy jest, no to mowię miłym głosem "hej" na co on nawet nie patrząc na mnie mina w stylu ( ͡° ʖ̯ ͡°) odburkuje "cześć" - jak jest sam to zawsze uśmiech, pierwszy się przywita. Druga sytuacja; idzie kolejny kolega z dziewczyna, kolega, który na moj widok zawsze przywitanie w stylu SIEMA MORDO CO TAM SLYCHAC, SUPER CIE WIDZIEĆ itp. stoją sobie, z daleka widze, ze mnie zauważył - ja uśmiechnięta, ta dziewczyna patrzy na mnie z pogarda, przechodzę koło niego i..... CISZA XD żadnego przywitania. Wy sie boicie swoich dziewczyn czy co!? ( ͡° ʖ̯ ͡°) żenadłam

#logikaniebieskichpaskow
  • 159
  • Odpowiedz
@Emilka20: "a kto to jest? a czemu ona sie tak do Ciebie uśmiechała?a dlugo sie znacie? a ona nic do Ciebie nie ma? a czemu tak się cieszysz na jej widok a na mój już nie? Nigdy nie chcialeś z nią być? Pewnie chcialeś, pewnie byłeś, zdradzasz mnie, z nami koniec" ...
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka:

wyczuwam #atencyjnyrozowypasek - to sprowadzę Cię na ziemię: nie, nie jesteś ładna; nie, on nie #!$%@? się w Tobie, a przy dziewczynie udaje, żeby mieć święty spokój itp. itd.


#rozowepaski to jednak skomplikowane stworzenia... Zastanawiam się teraz czy post OPki miał faktycznie takie drugie dno (xd) czy może ty jesteś nienormalna wychodząc z takim wnioskiem.
Któraś z was pokazała #logikarozowychpaskow tylko która?
vateras131 - @malutka_Asienka: 
 wyczuwam #atencyjnyrozowypasek - to sprowadzę Cię na...

źródło: comment_rZC7X7TlL7YbjQlDQ66rDLFwvTfzmCPE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Emilka20: @ImperiumCienia:
Nikt i nic Ci nie #!$%@? tak dnia, humory czy nawet życia jak #rozowypasek, one na etapie schodzenia z drzewa jednak poszły gałąź obok by smęcić, truć dupę i użalać się nad sobą jak księżniczki a powinny jak w tym filmie- homonto i na pole orać ziemię.

Unikaj taki lasek co marudzą, fochają, one są warte tyle co zeszłoroczny śnieg.
  • Odpowiedz
@vateras131: uwierz mi mają - to coś takiego jak #logikaniebieskichpaskow typu przegryw, czyli: różowy pasek się do mnie uśmiechnął - tzn., że chce się ruchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy nie zastanawiałam się czy obcy (czytaj: obojętny) dla mnie facet uśmiecha się na mój widok czy nie, nie zastanawiałam się i nie dostrzegałam różnicy w jego zachowaniu, bo miałam to głęboko w d...
  • Odpowiedz