Wpis z mikrobloga

O co tu kuwa chodzi? Juz druga podobna sytuacja w miesiącu. Idzie #niebieskipasek z dziewczyna, może nie jestesmy jakimiś super przyjaciółmi, ale sie znamy. No i idzie sobie z ta swoją, kontakt wzrokowy jest, no to mowię miłym głosem "hej" na co on nawet nie patrząc na mnie mina w stylu ( ͡° ʖ̯ ͡°) odburkuje "cześć" - jak jest sam to zawsze uśmiech, pierwszy się przywita. Druga sytuacja; idzie kolejny kolega z dziewczyna, kolega, który na moj widok zawsze przywitanie w stylu SIEMA MORDO CO TAM SLYCHAC, SUPER CIE WIDZIEĆ itp. stoją sobie, z daleka widze, ze mnie zauważył - ja uśmiechnięta, ta dziewczyna patrzy na mnie z pogarda, przechodzę koło niego i..... CISZA XD żadnego przywitania. Wy sie boicie swoich dziewczyn czy co!? ( ͡° ʖ̯ ͡°) żenadłam

#logikaniebieskichpaskow
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slonx: Związek to dla par nieformalnych - 6-8 liczymy od małżeństwa i wspólnego zamieszkania.
I idąc dalej - te Twoje badania i statystyki mówią wiele o wychowywaniu nieswoich dzieci i o wielu innych pierdołach...

Kłamiesz. Chyba, że miałeś socjologię na studiach jako fakultet, ewentualnie jesteś hobbystą entuzjastą (jeśli tak to przepraszam, że zarzucam Ci kłamstwo).
Uczyłam się tej gównonauki 2
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka:

Związek to dla par nieformalnych - 6-8 liczymy od małżeństwa i wspólnego zamieszkania.

I idąc dalej - te Twoje badania i statystyki mówią wiele o wychowywaniu nieswoich dzieci i o wielu innych pierdołach...


Ty, ale daruj sobie tego rodzaju wycieczki, to nie ja robię tak, że jak badania mi nie pasują, dyskredytuję naukę i jej szeroko
  • Odpowiedz
@Slonx: Dalej nie czytasz ze zrozumieniem.

to nie ja robię tak, że jak badania mi nie pasują, dyskredytuję naukę i jej szeroko pojętą metodę.


Ja dyskredytuję całą psychologię i socjologię. Statystykę również (rzadziej, ale również). Nie ważne na jaki będzie temat. Nigdy się nimi nie posiłkuję. Czytam z ciekawości i zapominam. Mogę podyskutować o wynikach, ale NIGDY nie traktuję ich jako wyroczni czy drogowskazu na życie.
Rozumiem, że skoro są takie badania (o wychowywaniu nieswojego potomstwa) to bierzesz taką ewentualność
  • Odpowiedz
@Slonx: ech... tylko westchnę... rozumiem, że ja się mylę, a Ty masz rację. Bo tak.
I kto tu jest zacietrzewionym gimbusem, który myśli, że wie wszystko (po xD wnoszę, że jesteś efektem reformy).
I nie nuda w pracy, a nudna narada...
Teraz spokojnie wracam sobie do domu :)
  • Odpowiedz
@Emilka20: Nie chce mi się czytać tego całego wcześniejszego p---------a, pseudo analiz naukowych i ludzkich zachowań, wyzywania się i rozkładania na cząsteczki zachowania faceta. Powiem krótko bo i ja czasami tak się zachowywałem.
Dlaczego tak robi?
DLA ŚWIĘTEGO SPOKOJU.

Sam miałem wcześniej takie dziewczyny i często po prostu byłem chłodny dla innych dziewczyn gdy była w moim towarzystwie żeby nie było później tego smutnego i fochowego p---------a "CO SIĘ STAŁO/NIC".
Krs90 - @Emilka20: Nie chce mi się czytać tego całego wcześniejszego p---------a, pse...

źródło: comment_f9bpw9QU6DjSyNaDgzxnwzpFSTqyDqWq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Chcesz mi wmówić, że kobiety nie pragną atencji i nie szukają jej w "kumplach"???


@malutka_Asienka o k---a, dopiero na wykopie dowiedziałam się, że przyjaźnię się z facetami nie dlatego, że są spoko i ich lubię, a dlatego że jestem atencjuszką. Być może jakbyś traktowała mężczyzn jak ludzi to zauważyłabyś, że nie ma znaczenia jakiej płci jest Twój przyjaciel.
  • Odpowiedz