Wpis z mikrobloga

O co tu kuwa chodzi? Juz druga podobna sytuacja w miesiącu. Idzie #niebieskipasek z dziewczyna, może nie jestesmy jakimiś super przyjaciółmi, ale sie znamy. No i idzie sobie z ta swoją, kontakt wzrokowy jest, no to mowię miłym głosem "hej" na co on nawet nie patrząc na mnie mina w stylu ( ͡° ʖ̯ ͡°) odburkuje "cześć" - jak jest sam to zawsze uśmiech, pierwszy się przywita. Druga sytuacja; idzie kolejny kolega z dziewczyna, kolega, który na moj widok zawsze przywitanie w stylu SIEMA MORDO CO TAM SLYCHAC, SUPER CIE WIDZIEĆ itp. stoją sobie, z daleka widze, ze mnie zauważył - ja uśmiechnięta, ta dziewczyna patrzy na mnie z pogarda, przechodzę koło niego i..... CISZA XD żadnego przywitania. Wy sie boicie swoich dziewczyn czy co!? ( ͡° ʖ̯ ͡°) żenadłam

#logikaniebieskichpaskow
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"a kto to jest? a czemu ona sie tak do Ciebie uśmiechała?a dlugo sie znacie? a ona nic do Ciebie nie ma? a czemu tak się cieszysz na jej widok a na mój już nie? Nigdy nie chcialeś z nią być? Pewnie chcialeś, pewnie byłeś, zdradzasz mnie, z nami koniec" ...


@Emilka20: tak własnie później jest. Najpierw niech #rozowepaski przestaną tak p-------ć ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Emilka20: Zmień znajomych xD @ImperiumCienia: Miałem dwie takie dziewczyny, po kilku msc koniec bo juz mnie to w-------o, była spruta nawet o to, że dawna znajoma napisała do mnie "co słychać?


O pisałeś przypadek kliniczny. Albo gimnazjum.
  • Odpowiedz
@vateras131:

#rozowepaski to jednak skomplikowane stworzenia... Zastanawiam się teraz czy post OPki miał faktycznie takie drugie dno (xd) czy może ty jesteś nienormalna wychodząc z takim wnioskiem.

Któraś z was pokazała #logikarozowychpaskow tylko która?


Ale @malutka_Asienka to Ty szanuj, to bardzo światły umysł, wiem to po tym, że gdy niedawno zetknęła się z badaniami, które nie pasują do jej postrzegania rzeczywistości, zrobiła niesamowicie merytoryczną orkę
  • Odpowiedz
@Emilka20: LOL, co się dzieje z różowymi w tym wątku. Jedna chce sprowadzać OPa na ziemię bo nie jest ładna(?), druga uparcie twierdzi, że wymienieni faceci po prostu mają ją w dupie - mimo iż z opisu całej sytuacji jasno wynika, że nie mają i przyczyna jest gdzieś indziej. Czekam na więcej... xD
  • Odpowiedz
@Emilka20: niedawno stałem pod klatką brata z 2 znajomymi żeby iść do jednego z tych kumpli na piwko. Wyszła żona brata i mówi, że ni c---a go nie puści. Brat na to, że w takim razie niech do niego przyjdziemy skoro nie puści. Żona pyta kto przyjdzie, brat, że tak jak tu stoimy we 3 i nikt więcej a ona "nie ma mowy!" xD K---a, tak przy nas, 0 RiGCza
  • Odpowiedz
@Emilka20: "a kto to jest? a czemu ona sie tak do Ciebie uśmiechała?a dlugo sie znacie? a ona nic do Ciebie nie ma? a czemu tak się cieszysz na jej widok a na mój już nie? Nigdy nie chcialeś z nią być? Pewnie chcialeś, pewnie byłeś, zdradzasz mnie, z nami koniec" ...


@ImperiumCienia: o to xDDD
  • Odpowiedz