Wpis z mikrobloga

Wejdź na wykop pe el.

Wyżal się, że gość z #tinder, który wydawał się spoko, okazał się być kłamczuchem
(umówił się z konta z fotami jakiegoś pewnie modela, odrzucił spotkanie. Wtedy przypadkiem przechodził on sam i Cię zagaił)
Napisz, że choć gość urody radiowej, to wydawał się bardzo w porządku, więc się umawialiście
Dowiedziałaś się o kicie + że bajeruje na tej zasadzie w tym samym czasie inne loszki
DoWidzeniaPanu.jpg

Dowiedz się, że w takim razie:
- lecisz na wygląd, jak wszystkie inne różowe
- #logikarozowychpaskow z twojej strony
- nie ciągnęłaś tego, ponieważ bo nie był przystojny (serio!?)
- dać mu medal za pomysłowość
- ale w czym w ogóle problem?

W międzyczasie na mirko pociski na dziewczyny, które robią zdjęcia tak, że wydają się szczuplejsze.
Do tego wrzucanie ich zdjęć i ciśnięcie "beki", bo - hehe, pacz, anon, ona jest gruba i ma profil xD

#shitwykopsays
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kingus: w tym obrażaniu Ciebie chodzi o to, że nieatrakcyjnym wykopkom pomysł tego gościa się spodobał i sami by tak chętnie zrobili - daje im to jakąś potencjalną szansę na zaruchanie

no ale odrzuciłaś kłamstwo i oszustwo, więc trzeba Cię zjechać za karę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wot wypok.pl
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN:

Tak, na wyłączność. Cóż, przynajmniej z mojej strony, o nim nie wiem, ale podejrzewam, że chyba nie.

@TerapeutyczneMruczenie: Powiadomienia z tindera i badoo na jego komórce.

@deptacz_gnoju: Kurczę, pewnie że każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony i istnieją pewne niedomówienia, którymi dzieli się z tą osobą później, gdy już się jej prawdziwie zaufa, lecz jeżeli zaczynasz o kimś myśleć poważnie, to nie wyobrażam
  • Odpowiedz
@kingus: szkoda tracić nerwy na mirko. większość niebieskich tutaj to piwniczaki, które podziwaiają takich typów, jakiego spotkałaś i nic nie wiedzą o relacjach damsko-męskich. szkoda z nimi wchodzić w dyskusje. ( )
  • Odpowiedz
Tak, na wyłączność. Cóż, przynajmniej z mojej strony, o nim nie wiem, ale podejrzewam, że chyba nie.


@kingus: Czyli on nie wiedział o wyłączności, miał się jej domyślić, bo były spotkania, rozmowy i pocałunki? Następnym razem zgraj się z drugą połową, zamiast brać własne zdanie jako pewniak, a nie będzie głupich niespodzianek i żalu na Wykopie. Rozmawiajcie z partnerami, drogie kobiety, nie jesteśmy wróżkami.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN:

Czy według Ciebie, jeżeli spotykasz się z drugą osobą i jest to relacja na zasadzie zaczątków związku, to należy zapytać

"Przepraszam, czy aby nie spotykasz się jeszcze z kilkoma innymi dziewczynami, które także całujesz, przytulasz, chodzisz na wieczorne spacery i trzymając za rękę rozmawiasz o
  • Odpowiedz
Czy według Ciebie, jeżeli spotykasz się z drugą osobą...


@kingus: ...z Tindera, który został stworzony aby łatwiej znaleźć partnera do seksu. To wirtualny b----l, romantyczko. Byłaś kiedyś? Ja też nie, ale kolega mówił, że faceci którzy przez 2 tygodnie spotykają się regularnie z dziwkami, nie uważają że są z nimi w związku.
  • Odpowiedz
@kingus: a ja myślę, że koleś był bardzo pomysłowy i trzeba to docenić, jednak zachował się trochę słabo jeżeli chciałby tak wyrywać laski (serio, czy on uważa, że jeżeli na tinderze wyrwie ładną dziewczynę, która leci na wygląd, to uda mu się utrzymać taki związek, zwłaszcza manipulując?).

Z drugiej strony, dziewczyna, która chciała d-----ć temu "pięnemu" też się słabo zachowała. Skoro jesteś już z kimś i zaczynasz go lubić, masz
  • Odpowiedz
@kingus: masz racje, że go olałaś ale musisz przyznać też, że nie doszło by do waszego spotkania, gdyby koleś nie zabawił się w manipulacje a jako radiowiec widocznie tylko to mu zostaje. Z mordy go większość swipuje na nie i tyle. Tak zwiększa gość swoje szanse. Rozegrał to perfekcyjnie tylko spartolił z tym telefonem xD. Jak by się wydało po slubie i zrobieniu 2 dzieci to byś tak ostro nie
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya:
O ile związek się zakończył, to porzucona nie zostałam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do tego, w jaki sposób by się to potoczyło, gdyby pokazał mi się od razu, to nie wiem, mogłoby być tak jak piszesz, ale niekoniecznie.
Gdyby wypaliło to tak, z pewnością nie rzucałabym się o to, tylko by się z tego człowiek śmiał.
Tutaj nie chodzi jednak o samo to, że umówił się ze mną właśnie na tej zasadzie, tylko że cały czas robił dokładnie to samo z innymi dziewczynami, podczas gdy już
  • Odpowiedz
@Monalka: A jeśli uważam, że takie robienie sobie zdjęć też jest w porządku i faceci lecący tylko na wygląd są pustymi debilami, to mam prawo nazywać opkę pustą lecącą tylko na wylot i że chłopaczyna z historii dobrze zrobił?
  • Odpowiedz
O ile związek się zakończył, to porzucona nie zostałam ( ͡º ͜ʖ͡º)


Co do tego, w jaki sposób by się to potoczyło, gdyby pokazał mi się od razu, to nie wiem, mogłoby być tak jak piszesz, ale niekoniecznie.

Gdyby wypaliło to tak, z pewnością nie rzucałabym się o to, tylko by się z tego człowiek śmiał.

Tutaj nie chodzi jednak o samo to, że umówił się ze mną właśnie na tej zasadzie, tylko że cały czas robił dokładnie to samo z innymi dziewczynami, podczas gdy już się spotykaliśmy, o
  • Odpowiedz