Wpis z mikrobloga

Wejdź na wykop pe el.

Wyżal się, że gość z #tinder, który wydawał się spoko, okazał się być kłamczuchem
(umówił się z konta z fotami jakiegoś pewnie modela, odrzucił spotkanie. Wtedy przypadkiem przechodził on sam i Cię zagaił)
Napisz, że choć gość urody radiowej, to wydawał się bardzo w porządku, więc się umawialiście
Dowiedziałaś się o kicie + że bajeruje na tej zasadzie w tym samym czasie inne loszki
DoWidzeniaPanu.jpg

Dowiedz się, że w takim razie:
- lecisz na wygląd, jak wszystkie inne różowe
- #logikarozowychpaskow z twojej strony
- nie ciągnęłaś tego, ponieważ bo nie był przystojny (serio!?)
- dać mu medal za pomysłowość
- ale w czym w ogóle problem?

W międzyczasie na mirko pociski na dziewczyny, które robią zdjęcia tak, że wydają się szczuplejsze.
Do tego wrzucanie ich zdjęć i ciśnięcie "beki", bo - hehe, pacz, anon, ona jest gruba i ma profil xD

#shitwykopsays
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spotkałam się z panem B z innego powodu niż chęć odegrania się, bo i po co?


@kingus: Chciałaś zagrać Panu A na nosie i pokazać mu, że spotykasz się z Panem B.

A-----l szumi

myślisz sobie, ze w sumie dobrze wyszło z
  • Odpowiedz
@PerfectM: > Rozumiem wasze rozgoryczenie wykopkami, że hejtują i wgl ale to jedyna rozrywka, chyba nie spodziewałaś się czegoś innego po tym portalu i ich użytkownikach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego pisałam wcześniej OPce że jej największym przewinieniem było postowanie własnie tutaj, szczególnie że ma 7 lat prawie i dalej nie wie takich rzeczy widocznie.

Chodziło mi bardziej o to że gdyby było odwrotnie i to brzydki facet by ją wystawił a poznałaby ładnego to by nie było całego zamieszania bo pogadziłaby się z tym, wtedy "drobnym" oszustwem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tutaj się zgodzę tylko, że tak działa człowiek a nie tylko różowa. I to w każdej sytuacji. Jak jesteś zaskoczony negatywnie to jest źle, jak jesteś zaskoczony pozytywnie to jest dobrze. Analogicznie, jak idziesz do nowej restauracji która po zobaczeniu online spodobała Ci się , zamawiasz potrawę ktorą znasz i lubisz i dostaniesz coś ochydnego to jesteś rozczarowany i zły. Jak dostajesz najlepsze jedzenie jakie jadłeś w
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN:
Kurczę, masz rację.
Cholera, tylko ta chęć wywołania w nim zazdrości tak bardzo mnie zaabsorbowała, że nawet do niego nie napisałam, że jestem z kimś innym.

Dopiero po pół miesiąca pod wpływem alkoholu mu napisałam, żeby się gonił. Wredna
  • Odpowiedz
Musisz mieć straszne problemy w podejściu do kobiet, skoro tak plujesz jadem.


@kingus: Top kek. A co jeśli jest mirkiem-adonisem, który po prostu ma taki charakter? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Komuś tutaj argumenty się chyba skończyły ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Musisz mieć straszne problemy w podejściu do kobiet, skoro tak plujesz jadem.


@kingus: Do kobiet takich jak ty, tak. Pisałem przecież, że gardzę.

Cholera, tylko ta chęć wywołania w nim zazdrości tak bardzo mnie
  • Odpowiedz
@kingus: do niedawna sądziłem, że kobiety nieco przesadzają z tą stronniczością facetów na wykopie ale komentarze przy Twoich dwóch ostatnich wpisach utwierdzają mnie w tym, że tutaj na mirko jest cała banda zjeb*w i a te wpisy o stulejach z wypoku to jednak fakt a nie heheszki xD na szczęście jest też garstka rozsądnych ludzi i dlatego póki co nie usunąłem konta xD
  • Odpowiedz
@zolwixx: Tak, to mój kasztan :D

@dolOfWK6KN: No tak, nie ma różnicy pomiędzy tymi sytuacjami:

1 - Spotykasz się drugą osobą ponad 2 tygodnie, całusy, spacery, w międzyczasie piszesz z x innymi na portalu randkowym

2 - Piszesz do gościa, który cię wystawił, żeby się gonił, bo jednak cię zabolało takie potraktowanie
  • Odpowiedz
@Jampetrarka: Sam bym tak zrobił gdyby mi się chciało tracić czas na tego typu zagrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak ktoś ma za dużo wolnego czasu to niech się tak bawi, co porucha to jego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz