Wpis z mikrobloga

Wejdź na wykop pe el.

Wyżal się, że gość z #tinder, który wydawał się spoko, okazał się być kłamczuchem
(umówił się z konta z fotami jakiegoś pewnie modela, odrzucił spotkanie. Wtedy przypadkiem przechodził on sam i Cię zagaił)
Napisz, że choć gość urody radiowej, to wydawał się bardzo w porządku, więc się umawialiście
Dowiedziałaś się o kicie + że bajeruje na tej zasadzie w tym samym czasie inne loszki
DoWidzeniaPanu.jpg

Dowiedz się, że w takim razie:
- lecisz na wygląd, jak wszystkie inne różowe
- #logikarozowychpaskow z twojej strony
- nie ciągnęłaś tego, ponieważ bo nie był przystojny (serio!?)
- dać mu medal za pomysłowość
- ale w czym w ogóle problem?

W międzyczasie na mirko pociski na dziewczyny, które robią zdjęcia tak, że wydają się szczuplejsze.
Do tego wrzucanie ich zdjęć i ciśnięcie "beki", bo - hehe, pacz, anon, ona jest gruba i ma profil xD

#shitwykopsays
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Całe oburzenie wynika z tego, że dała się zmanipulować byle gościowi.


@Zatwardzenie: myślę, że problem bardziej w tym, że

dostała "radiowego" pluszowego misia, z którego również była zadowolona.


a dopiero jak się dowiedziała, że to on uknuł intrygę ( i może specjalnie bo wiedział że w ogóle nie zainteresowałaby się nim z radiową urodą i byciem pluszowym misiem) i udało mu się zainteresować ją tym jaki jest a nie jak
  • Odpowiedz
myślę, że problem bardziej w tym, że


@Lapidarny: Problem jest w tym, że każda kobieta uważa, że jest wyjątkowa, a te najbardziej wyjątkowe są wszystkie takie same. Lala postępowała dokładnie tak, jak chciał tego facet. Wiesz jakie to upokorzenie kobiecie powiedzieć, że jest przewidywalna? To teraz sobie wyobraź, że ona sobie to uzmysłowiła dzięki niemu.

Sam to
  • Odpowiedz
@Lapidarny: i widzisz, Ty szanujesz, ja szanuję, a d--a obrażona, bo łyknęła zarzutkę jak pelikan i robiła dokładnie to czego oczekiwał, czuła dokładnie to czego oczekiwał, myślała dokładnie to czego oczekiwał i się nie skapowała.
  • Odpowiedz
Kij z tym, że typ był manipulantem. Różowa leci tylko na urodę. Kto by się przejmował taką pierdołą jak uczciwość.


@lisku_chytrusku: ale jakby gość był ładny a nie z radiową urodą to pewnie by było "ojej to słodkie że tak wszystko zaplanował żeby mnie zdobyć" a jak brzydki to od razu HUR DUR NIEUCZCIWY XD
  • Odpowiedz