Wpis z mikrobloga

@Shatter: No chyba nie tylko tam takie durne pomysły, niestety. Pamiętam, że jak mieszkałem w Poznaniu x-lat temu, to na murach widniały graffiti "Stop elementowi napływowemu - Poznań dla Poznaniaków!". Zawsze mnie dziwiło takie podejście, bo osobiście uważam, że Polska to Polska i wszędzie jestem tutaj u siebie.
  • Odpowiedz
@grafikulus: @selawi: @blubi_su: @Shmit: @ruskiepierogi: ja tam się czasami takim ludziom nie dziwię... Mieszkam w pobliżu szpitala dziecięcego przy którym jest duży parking. Kosztuje niecałą stówkę za dobę. Może dużo, może mało, nie ważne. W każdym razie miejsc parkingowych na osiedlu kompletnie brak bo wszystko zastawione autami z całej Polski. Dodatkowo czasami Ci ludzie koczują jak jacyś nomadzi w tych samochodach a
  • Odpowiedz
@grafikulus: chodzi o to, że na Żoliborzu jest ekstremalnie mało miejsc parkingowych, a ludzie robią sobie park&ride - parkują na Żoliborzu i przesiadają się w metro żeby dojechać do pracy. przez to w godzinach szczytu nieraz po pół godziny krążysz w poszukiwaniu miejsca i w końcu parkujesz 20 minut od domu - przynajmniej ładna okolica na spacer.
podejrzewam, że ktoś po prostu wyczaił, że właściciel auta tak robi. niewykluczone, że
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Mam na myśli to, że nie chcą inwestycji w most bo nie patrzą po za czubek własnego nosa. Krasińskiego miała zostać zwężona a na moście miał być jeden pas normalnie dopuszczony do ruchu i jeden buspas. Do tego tramwaj w planach i zamiast się cieszyć, że może w końcu nie trzeba by było #!$%@?ć kilometr do metra z buta (bo Krasińskiego tak czy siak jest #!$%@?, że dłużej schodzi
  • Odpowiedz