Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wyznania #zwiazki Hej, pytanie do facetów #niebieskiepaski - czy również nie pozwalacie swoim kobietom #rozowepaski pić alkoholu i palić papierosów? Z moją poprzednią dziewczyną musiałem się z tego powodu rozejść, bo mimo mojego sprzeciwu chlała piwsko na imprezie przy naszych znajomych, kiedy byłem nieobecny, przez co już w ogóle straciłem do niej zaufanie.

Jedyny alkohol który dopuszczam to szampan i wino, ale tylko jeden kieliszek i na jakąś szczególną okazję. Natomiast moją nowa panna, z którą jestem już prawie 6 miesięcy, zaczyna się buntować i kręcić na to nosem. Nie chce jej stracić, ale nie pozwolę też mojej potencjalnej żonie i matce moich dzieci niszczyć sobie i ich zdrowia. Co robić?

PS. Nie jestem abstynentem, po prostu nie cierpię fajek i brzydzą mnie kobiety pijące alkohol. Mojej dziewczynie to nie przystoi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#wyznania #zwiazki Hej, pytanie do ...

źródło: comment_nvSbTW3b88CcE8FuL2etjNKti1SMXliL.jpg

Pobierz

Czy pozwalacie swoim dziewczynom pić alkohol/spożywać używki/narkotyki?

  • Tak, sporadycznie 14.4% (388)
  • Nie, nigdy pod żadnym pozorem 16.4% (441)
  • Tak, pełna dowolność 69.3% (1868)

Oddanych głosów: 2697

  • 140
  • Odpowiedz
jeśli to nie bait to jesteś #!$%@? dzbanem a status Twojej rodziny gówno kogo obchodzi, weź sobie zamiast żony to kwiata kup - nie pije, nie pali, Twoja rodzina też smutna nie będzie, same pozytywy


@primusxoxo:
Kochanie nie idź do łóżka z tym kolesiem
Nie będziesz mi mówić co mam robić. Weź sobie kwiata kup
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja nie lubie piwska. Gorzkie i śmierdzi. Bardzo rzadko miewam na nie ochote a jak juz wezme pierwszy łyk to mi sie ode chciewa xd papierosów tez nie znosze, nawet nie umiem ich palić xd ale teraz niestety gdzie sie nie obejrze, tam dziewczyna z fajka w buzi. A najbardziej patologiczne jest to, ze młodziutkie dziewczyny potrafia isc chodnikiem przez miasto i palic papierosa, brr. To w ogole nie wygląda
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przede wszystkim, jeśli twoja kobieta nie powinna stosować ŻADNYCH używek, to miej na uwadze to, że baaardzo ograniczasz sobie w ten sposób pole manewru i ciężko będzie ci znaleźć taką, która będzie ci w pełni odpowiadała, wraz z innymi wymaganymi przez ciebie cechami. Zwłaszcza że picie napojów alkoholowych przez dorosłych ludzi jest w zasadzie normą. Zresztą, używasz złego słowa. "Nie pozwalam" brzmi jakbyś był zaborczym chamem. Ludzie nie lubią
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdziesz taka w katolickiej szkole, co wypije kieliszek wina do obiadu, ale tylko czerwonego i wytrawnego, bo Jezus nie miał nic przeciwko. Znajdziesz taka i się zawiedziesz, gdy laska nie będzie umiała into seks i związki, będzie skromna i grzeczna w sytuacjach w których od niej tego wymagasz i w sytuacjach, w których chciałbyś swoją "dame" zamienić na #!$%@?ę. Zastanów się nad swoimi priorytetami i najwyżej zmień wymagania, bo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rządzić swoją dziewczyną jak parobkiem xD

W dzisiejszych czasach ten twój cały STATUS nie oznacza ze jestes kimś polaczku i mozesz patrzec na innych z góry, bo twojej nowobogackiej rodzinie udalo sie zobaczyc duze pieniądze xD

"Halina my już nie pijemy tego piwa, nobom my bogaci teraz, zostaw to dla plebsu ktorym już nie jestesmy
  • Odpowiedz
dziewczyna nie jest twoją własnością, żebyś miał prawo czegokolwiek jej zabraniać

@kwasnydeszcz: Mów za siebie. I nie dziw się, kiedy zostawi cię dla prawdziwego mężczyzny, który jej będzie zabraniał.
  • Odpowiedz
Ja swojemu niebieskiemu nie pozwalam, jak wróci z pracy to przywiązuję do kaloryfera, jak popatrzy dłużej na jakąś dziewczynę to ma #!$%@?.


@mariegold: Mam nadzieję, że zakładasz mu pas cnoty i każesz mu raportować na bieżąco co się dzieje i gdzie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyny alkohol który dopuszczam to szampan i wino, ale tylko jeden kieliszek i na jakąś szczególną okazję. Natomiast moją nowa
  • Odpowiedz