Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wyznania #zwiazki Hej, pytanie do facetów #niebieskiepaski - czy również nie pozwalacie swoim kobietom #rozowepaski pić alkoholu i palić papierosów? Z moją poprzednią dziewczyną musiałem się z tego powodu rozejść, bo mimo mojego sprzeciwu chlała piwsko na imprezie przy naszych znajomych, kiedy byłem nieobecny, przez co już w ogóle straciłem do niej zaufanie.

Jedyny a-----l który dopuszczam to szampan i wino, ale tylko jeden kieliszek i na jakąś szczególną okazję. Natomiast moją nowa panna, z którą jestem już prawie 6 miesięcy, zaczyna się buntować i kręcić na to nosem. Nie chce jej stracić, ale nie pozwolę też mojej potencjalnej żonie i matce moich dzieci niszczyć sobie i ich zdrowia. Co robić?

PS. Nie jestem abstynentem, po prostu nie cierpię fajek i brzydzą mnie kobiety pijące a-----l. Mojej dziewczynie to nie przystoi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#wyznania #zwiazki Hej, pytanie do ...

źródło: comment_nvSbTW3b88CcE8FuL2etjNKti1SMXliL.jpg

Pobierz

Czy pozwalacie swoim dziewczynom pić alkohol/spożywać używki/narkotyki?

  • Tak, sporadycznie 14.4% (388)
  • Nie, nigdy pod żadnym pozorem 16.4% (441)
  • Tak, pełna dowolność 69.3% (1868)

Oddanych głosów: 2697

  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:

Dla Twojej wiadomości chamie i prostaku, pochodzę z porządnej rodziny z tradycjami o wysokim statusie społecznym i mojej potencjalnej dziewczynie pewnych rzeczy nie wypada robić.


Jeżeli książę o wysokim statusie społecznym i z porządnej rodziny szukasz dobrej żony, to musisz waść szukać sobie godnej tej posady księżniczki. Nie uraczysz takich na pustych pełnych chamstwa i plugastwa portalach typu wykop. Porady dobrej też nie uraczysz. ( ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak bylem mlodym ogierem to nie pozwalalem ale to byly inne czasy
kolezanka mojej d--y zlapala bul d--y o to jak nie pozwolilem jej palic hehemaryhuany XD

generalnie to milo wspominam imprezy ze mna bo mam wytatulowane na czole "bezpieczna zabawa" - jak trzeba bylo to sie i dziewczyne "wyzygalo" (bierze sie dretwe cialo w sensie takiego zgona na kibel i pcha sie palec w gardlo i wyzyguje metodycznie do momentu oproznienia).

nie mialem momentu ze sie kogos zostawilo bez opieki obesranego samego i
  • Odpowiedz
są rzeczy, które mojej dziewczynie nie wypada robić.

boję się, że moi rodzice mogliby ją nie zaakceptować.

Wolę traktować kobietę jak damę, a nie jak równego sobie.


Taki wysoki status i tradycje a deklinować i odmieniać Cię nie nauczono. A idź pan w cholerę z takimi elitami.
@AnonimoweMirkoWyznania:
  • Odpowiedz
BliskaElfka: kisnę z cucków w tym wątku uważających że to zarzudga xD
Przecież to normalne że nikt kto ma opcje nie zwiąże się na stałe z loszką która co weekend musi się n-----ć, pali p-------y, siedzi 24/7 na fejsie i insta, posiada tatuaże i lubi przygodny s--s. Takie loszki można co najwyżej raz wybolcować jeżeli chwilowo nie ma nic lepszego pod ręką.

Zaakceptował: dope

  • Odpowiedz
Hej, pytanie do facetów #niebieskiepaski - czy również nie pozwalacie swoim kobietom #rozowepaski pić alkoholu i palić papierosów?


@AnonimoweMirkoWyznania: preferują nieśmierdzące dziewczyny więc papierosów nie musiałem jej zabraniać.
Co do alkoholu to brała tabletki antykoncepcyjne, a one tracą skuteczność jak się je zwymiotuje, więc mogła pić tylko tle żeby potem nie rzygać.
  • Odpowiedz
@ibilon: P--------z, akurat bycie "control freakiem" jest ogromnym wskaźnikiem, że koleś ma problemy i jest bardzo niepewny siebie, a to bardzo skutecznie odstrasza. Wykopki się naczytały jakichś alf i teraz myślą, że laskę to trzeba po ryju prać jak jest nieposłuszna, a to oznacza, że totalnie nie rozumieją o co w tej całej pewności siebie chodzi.
  • Odpowiedz
@arcxa: To niech się nie wiąże, a nie "nie wiem co robić, niby nie chcę się rozstać, ale zabronię jej X, Y, Z". To nie jest skomplikowane.
  • Odpowiedz
ja j---e, przecież to oczywisty bait , tak jak z tym spaniem z dziewczyną w oddzielnym pokoju. Ktoś musiałby być idiotą, żeby pisać tutaj coś takiego i prosić o zrozumienie.
  • Odpowiedz
@kazal: I się nie związał. Napisał, że się rozeszli.

@mr_white Fakt, wybrał złe miejsce na krytykowanie obyczajowości nizin społecznych. Tak jakby weganin wszedł do mięsnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz