Wpis z mikrobloga

Drogie Mirko!
W jednym z wpisów, wywiązała się ciekawa dyskusja dotycząca jednego z pojazdów, użytych w czasie wojny Link do wpisu.
Brakuje według mnie, konkretnego tagu - w którym moglibyśmy dyskutować w podobnym tonie.

W związku z tym... Wychodzę z propozycją, abyśmy użyli do tego tagu:

#sprzetwojenny

w którym...
-Porozmawiamy o konkretnym sprzęcie i technice wojskowej:
-jeżdżącym, latającym, pływającym,
-z dowolnej epoki,
-na temat jego budowy, użyciu bitewnym itp.

*Chciałbym, żeby konwersacje były barwne i ciekawe, więc wszelkie "gdybanie" doda tylko kolorytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*Z tą chwilą, zapraszam wszystkich do obserwowania tagu #sprzetwojenny i prowadzenia ciekawych dyskusji, związanych z tematem. Mam nadzieję, że koncepcja się przyjmie ( ͡ ͜ʖ ͡)

*Wołam kolegów: @Francisco_dAnconia ; @khurghan jako współinicjatorów ciekawej dyskusji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
*Fotka z tygrysem - dla przyciągnięcia uwagii.

Czas na mały spamik tagami. Z góry przepraszam jak wejdę do kogoś spoza tematu, ale wiadomo - liczą się zasięgi i kto wie, może temat chwyci i kogoś zainteresuje :)

#ciekawostki #ciekawostkihistoryczne - na pewno ich nie braknie
#militaria #militaryboners #wojsko #wojna - wiadomo
#czolgi #rakiety #okrety #statki #samoloty #aircraftboners #lotnictwo #bron - bo tego będzie najwięcej :P
#historia #fotohistoria
#wot #worldofwarships #worldoftanks - lubicie wojskowe zabawki xD

To by było na tyle ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zaraz zrobi się inauguracyjny wstęp i walczymy z tematem.
-Pozdro ciekawskie Mirki i Węgierki xD

#sprzetwojenny
Sandman - Drogie Mirko!
W jednym z wpisów, wywiązała się ciekawa dyskusja dotycząca ...

źródło: comment_kq0a6gaAP7fwNGqLEidqmyGX7PzeXKcS.jpg

Pobierz
  • 7
@Sandman: @KurczokMarengo: niewiele osób o tym wie ale największy popłoch i zniszczenia oraz ostateczny sukces kampani ojczyźnianej niosły latające czołgi wojenne produkcji ZSRR działające od kwietnia `42. Czołgi te po uderzeniu w skrzydło jak gdyby nigdy nic z małymi uszkodzeniami ( na 127 strąconych jednostek niezdolnych do walki po uderzeniu było 8) uderzały z gracją w ziemie i kontynuowały walke już jako typowe czołgi
Renard15 - @Sandman: @KurczokMarengo: niewiele osób o tym wie ale największy popłoch ...

źródło: comment_Ki04kq5pPuQtVza9xJvJDVu8mTZez5ms.jpg

Pobierz