Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zyskałam nowego współlokatora - jeża. Przytuptał do mojego ogródka jakiś miesiąc temu i urządził sobie gniazdko w starej doniczce, która walała się pod krzakiem. Został ochrzczony Ryjkiem, dostał miseczkę z wodą w pobliżu swojej norki i co jakiś czas dostawał kilka ziaren psiej karmy.
Dzisiaj okazało się, że Ryjek to tak naprawdę Ryjkowa i ma 5 maluchów. Patrzcie jakie słodziaki ʕʔ

#jeze
Pobierz Nyana - Jakiś czas temu zyskałam nowego współlokatora - jeża. Przytuptał do mojego og...
źródło: comment_6GKlXeetkb8CbqNO5PeORlHV3Bq4RHRi.jpg
  • 26
@esperanza_: :( to bardzo niedobrze, taka karma szkodzi na dłuższą metę jeżykom. Zdrowy pigmejski powinien dożyć ośmiu lat, te karmione kocią karmą trzymają się połowę tego :( Naprawdę poszukaj karmy dla jeżyków, piszę to w jego imieniu
@Nyana mirku dbaj o nie! Zapewniaj im te miskę i uważaj jak masz psa, by takiego jeża nie pogryzl! Tyle widzę jeżów rozjechanych przy drodze, smutne to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nyana a na fb Jerzy dla jeży czy na stronie fundacji dot. Jeży znajdziesz info jak się możesz o takie jeżyki zatroszczyć. Raczej nie będziesz specjalnie kupował larw czy innych robaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale taka karmę z puszki to one zjedzo! Ale doczytaj wszystko. Jejku, mój cukier!