Wpis z mikrobloga

@marek-miko: jak wiem, że jutro sklepy pozamykane, to mam wziąć tylko na dzisiaj, a jutro siedzieć na wodzie, bo inaczej polak-nosacz? jak ktoś ma dużą rodzinę to i niech dwajścia weźmie na drugi dzień, co to kogo obchodzi. ten mem był spoko na początku, ostatnio jakoś idzie w złą stronę
  • Odpowiedz
@Natiti: O a jak ma 20 osobowa rodzine to niech weźmie 40 bułeczek... weź popsuć bo prawda jest taka ze jak jestem jeden dzień wolny to ludziom odwala palma i wykupują jak na 3-4 dni.
  • Odpowiedz
  • 10
@bones1909 a tak w sumie to co jest złego w zakupach na 3-4 dni? nie lubię codziennie latać po trzy rzeczy do sklepu, więc też robię większe jak już idę, dzień wolny na drugi dzień to widocznie jakaś motywacja, żeby się wybrać. Też mi sie wydaje trochę przesadą, że ludzie całe wózki cukru czy mleka wynoszą ze sklepu, ale czepianie się bułeczek jest trochę dziwne :P zresztą takich wolnych dni nie ma
  • Odpowiedz
@marek-miko: zakaz handlu w niedziele to najlepsze co mogłoby się przydarzyć dużym sieciom. Mogliby zmniejszyć zatrudnienie i ogólne koszty, a zyski by na pewno wzrosły bo Polak widząc dzień wolny w kalendarzu magicznie przypomina sobie, że MUSI koniecznie uzupełnić zapasy, kupić COKOLWIEK żeby czasem przez jeden dzień nie umrzeć z głodu.
  • Odpowiedz
@Natiti: Nie ma nic złego jeżeli robisz to regularnie. Chodzi o to ze ludzie o robią bo będzie jeden dzień wolny jest i im odbija szajba, przez co nagle brakuje towaru.
  • Odpowiedz
@Tukan_Marcin: Bo wielu robi sobie długi weekend i albo wyjeżdża, albo nie chce im się chlania/odpoczynku przerywać na łażenie do sklepu. Ja wczoraj głupi poszedłem do Kauflandu po drodze koło 18. Nigdy więcej, a i sklep słaby - nawet wszystkich kas nie otworzyli, a kolejki na kilometr.
  • Odpowiedz