Wpis z mikrobloga

Jezuniu najświętszy, polecam komentarze pod tym znaleziskiem

Kwintesencja wykopczanowego #!$%@?. I pewnie 3/4 tego Towarzystwa Wzajemnego Lizania się po #!$%@? wyśmiewa "Januszy" i wrzuca memy z nosaczem. Banda prymitywów xD

Wybrałem kilka na zachętę:

dokładnie - gdy człowiek nie ma własnego zdania i nic do zaoferowania wnętrzem próbuje nadrabiać mega zewnętrzem - ktoś ustala modę i musze sie temu podporządkować ??? Od wieeeeelu lat chodze w dzinsach i koszulkach z krótkim rekawem lub długim jak jest zimniej i mam w dupie nowe trendy srendy i owendy


xD

a po co dobrze się ubrać? ze względu na wykonywaną pracę muszę być 'dobrze' ubrany, ale poze tym to mi to zwisa. W mojej opinii wydawanie pieniędzy na ubrania mija się z celem. Bo są w życiu lepsze cele.


xDD

Ja tam ciągle chodze w dwóch parach dresów i 3 t-shirtach i 2 bluzach - to moja cała garderoba, mam gdzies ubiór, nie szata zdobi człowieka i ze złotej miski się nie najesz mawiam. Ubiór to ostatnia rzecz na którą wydaję pieniądze


xDDD

Kompletnie nie mój gust ani styl. Przypomina mi to wyniunianych nowobogackich chłoptasiów, czy męskich modeli z jakichś amerykańskich rozkładówek. Dla mnie jakieś to takie pretensjonalne. To na lato nie wystarczy już fajny t-shirt i jakieś szorty? Musi być od razu sweterek zarzucony na ramiona (bardzo praktyczne latem) i okulary Gabaninini?


Rozumiecie, nie jego styl xD

I standardowe:

a słyszałeś że o gustach się nie dyskutuje? Mi się to zwyczajnie nie podoba. Tobie się podoba. Co tu wyjaśniać?


Więc tak:

- nikt nikogo nie zmusza do podporządkowywania się przytoczonym propozycjom a podniosło się larum świadczące o jakichś skrywanych kompleksach, klasyczna reakcja obronna

- Nie, strój nie jest "ważny", będąc dobrze ubranym idiotą nadal jesteśmy idiotą a będąc geniuszem w bomberach nikt i nic owego geniuszu nam nie odbierze (hehe, już ja widzę tych gjeniuszy). ALE strój i wizerunek odwalają kawał roboty jeżeli chodzi o odbiór naszej osoby i nastawienie innych ludzi. Tu działa psychologia i nasze zwierzęce odruchy dochodzą do głosu. W kontakcie z nienagannie ubranym i wyglądającym człowiekiem, samoocena adwersarza jest wystawiona na próbę. Daje to przewagę np. w negocjacjach, na rozmowach kwalifikacyjnych ale też również w codziennym życiu - ludzie są życzliwsi, wykazują więcej szacunku. Możesz se być programistą 15k ale jeżeli wyglądasz jak gówno to tak będziesz traktowany a paskiem z wypłatą możesz się podetrzeć co najwyżej xD

- Staranny, gustowny ubiór jest też oznaką dbałości o detale, przywiązywania uwagi do szczegółów. Również przydatne w kontaktach z ludźmi.

Wiem, że i tak nikogo nie przekonam. Wiele bym dał jednak, żeby móc zobaczyć na żywo tych wszystkich "wygrywów" twierdzących że oni są tacy "wartościowi" że nie potrzebują się dobrze ubierać xD

#ubierajsiezwykopem #modameska #bekazpodludzi #bekazwykopkow
a.....d - Jezuniu najświętszy, polecam komentarze pod tym znaleziskiem

Kwintesencj...

źródło: comment_AbYSLILnafBrA6RpP48fvQJMVuSdLVeR.jpg

Pobierz
  • 80
@andrzejcebula_reload:

W mojej opinii wydawanie pieniędzy na ubrania mija się z celem. Bo są w życiu lepsze cele.


Najczęściej takie rzeczy piszą ludzie, którzy wydają hajs na gierki, alkohol (chyba, że ze znajomymi to co innego) no nie wiem, ogólnie słabe rzeczy :D Ja wychodzę z założenia, że lepiej kupić jakieś dobre ubranie niż gierkę, w którą szybko przestanie się grać.

Oczywiście każdy ma inne priorytety i nie ma co zaglądać
@andrzejcebula_reload: Powiem też, że spodziewałem się takich komentarzy na wykopie. To znaczy spodziewałem, ale nie aż w takim stopniu :D

Wszedłem w ten link ze znaleziska, przejrzałem... Ogólnie czytam jego bloga, oglądam jego zestawy i spotykałem o wiele bardziej "udziwnione". Ten jest całkiem ok, także naprawdę dziwi mnie ten bunt wykopków :D Problemem jest pewnie to, że oni przyjmują wszystko na powaznie, myślą że on im KAŻE kupować takie zestawy. Nie,