Wpis z mikrobloga

Warto myślę podkreślić to, co zostało powiedziane przez Kuklewicza / podczas reportażu TVP Info:

1) POWÓD WYJAZDU BYŁ INNY NIŻ WAKACJE; a zatem - MARKUS W. KŁAMIE.

2) MAGDA CHCIAŁA SIĘ WYCOFAĆ, ALE BYŁO ZA PÓŹNO.

3) Biorąc pod uwagę 1) i 2) - REZYDENT BIURA PODRÓŻY RAINBOW TOURS - MAHMOUD K. RÓWNIEŻ KŁAMIE, gdyż byłoby niemożliwym ukrycie przed nim 1) i 2)., jako że Magda znajdowała się w jego obecności przez większość wycieczki, włączając kluczowe godziny w szpitalu Port Ghalib.

4) Biorąc pod uwagę 3) - BIURO PODRÓŻY RAINBOW TOURS RÓWNIEŻ KŁAMIE, gdyż bez weryfikacji od pierwszych dni po śmierci Magdy potwierdza - jak teraz wychodzi - kłamliwą wersję rezydenta.

Warto przypomnieć, że jest to już TRZECIE ŹRÓDŁO, które o tym mówi . Przypomnę, że to samo twierdzi:

- Biuro Lampart w swoich komunikatach;

- anonimowa "Sylwia" - Polka mieszkająca w Egipcie podczas wywiadu udzielonego w programie 'Interwencja' w TV Polsat.

#magdazuk #magdalenazuk #csiwykop
  • 34
  • Odpowiedz
@Evergreengo: Ale o co ci chodzi z tym zdyskredytowaniem? Kto go niby przy okazji tej sprawy miał dyskredytować? A co do Lamparta - gdyby bylo tak jak mówisz, myślę że organy ścigania starałyby się ich przywrócić do porządku a TVP nie miałoby zielonego światła na uwiarygadnianie ich dzialalności poprzez dostarczanie im czasu antenowego. W związku z tym - sądzę że ich działalność jest skoordynowana / uzgodniona ze służbami i postrzegana
  • Odpowiedz
@Evergreengo: domniemanie niewinności jest faktem, z pewnością, czasem można komuś zniszczyć życie, ale w obliczu, mam nadzieję znanych prokuraturze okoliczności, zebranych przez Lamparta, można już wstępnie zatrzymać na przesłuchania. Na konferencji powiedziano nam, że brak informacji o powiązaniach i winie osób bliskich, jak można było takie wnioski wówczas stawiać.....potem nie dziwi stosunek ludzi do wymiaru sprawiedliwości...Myślałam, że Ziobro będzie takim szeryfem....ale za wysokie progi korupcji na jego nogi chyba....?
  • Odpowiedz
@kknnoo: fragment istotny tutaj, ale całość polecam " (…) w latach 80. XX w. Niemcy budowali u nas sieć swojej agentury. (…) Po 10 kwietnia 2010 r.. mamy pełną zgodę Moskwy i Berlina. To jest hipoteza badawcza, że klocki na szachownicy transformacji były rozstawione w sposób przejrzysty. Zamachu smoleńskiego nie dało się zrobić tylko w Moskwie. (…)
(…) Układ wrocławski wziął Warszawę. (…) Partia Putina rządzi. Smoleńsk to zbrodnia cementująca
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: ciekawe rzeczy, ale wiesz, ja tu jestem w jednej sprawie, wystarczająco skomplikowanej, i wolałbym się na niej skupić. Cały 'kontekst' układu wrocławskiego jest interesujący, ale to jak 'wróżenie z fusów'. Wolę się skupić na bardziej 'operacyjnych', namacalnych aspektach sprawy, przynajmniej na tym etapie.
  • Odpowiedz


@stopmanipulacji1111: a to komentarz autora felietonu..."(…) Adam Lipiński, kanclerz PiS też jest z Dolnego Śląska (…) Na Dolnym Śląsku obowiązuje pakt o nieagresji (…)”.
W związku z ta wypowiedzą oczekuję jasnych i jednoznacznych odpowiedzi w tej sprawie ze strony PiS-u.
Pomimo faktu że ów tekst wisi mniej/więcej od trzech dni w blogosferze nikt nie się nie pofatygował by zdementować bądź potwierdzić te rewelacje pana G.Brauna.
Jest rzeczą niezwykle dziwną że jeśli jakaś koza w „Pcimiu Dolnym” przez przypadek pożarła rabatki sołtysa z formacji PO wówczas nie ma siły by nawet miejscowa TV nie „trąbiła” na prawo i lewo że biedne zwierzę zostało wykorzystane przez „ciemne” – moherowe podziemie by zrobić zamach na cudzą własność
  • Odpowiedz
@kknnoo:niestety nie jest to wróżenie z fusów (kwestia smoleńska, tak, to nieudowodnione), pozostałe to IPN i książki niepopularne o Solidarności na śląsku.....ale do meritum, właśnie, to pociąga za sobą operacyjne działania, jeśli ten "pakt o nieagresji "między PiS a układem śląskim jest od dawna, to tłumaczy to zachowanie ministra sprawiedliwości, który jakby miał gorący kartofel
  • Odpowiedz
@kknnoo: nie chcę przynudzać, ale moje operacyjne dochodzenie kończę wnioskiem: Markus obraca się w świecie modellingu, poprzez jego siostrę, która ma w Poznaniu znane studio makijażu artystycznego i jest wicemistrzem Europy, lub była ...miała kontrakt z tvn na makijaże do jakichś sesji....ten półświatek jest zdeprawowany...przypomnieć tylko ile agencji modellingowych zarabia na czarno przez sutenerstwo i handel ludźmi....pani Joanna B, córka muzyka, również Wrocław, Kaczorowska prawdopodobnie u niej zaczynała....Maciek Solczak jest
  • Odpowiedz
@kknnoo: Pociąganie za sznurki polega na "moczeniu" każdego i wyciaganiu tego w odpowednim czasie. Czasami ludzie sami sie podkładają. Szukaja czegoś na ministra żeby nie naciskał na wyjaśnienie. Poczekaj chwile obserwój media.
  • Odpowiedz
@Evergreengo: nie wiem czy to była tylko próba ubicia dealu, efekt jego ubicia, czy przypadek, ale Schetyna z dziwnie pokorną miną wyszedł dokładnie w dniach w których Ziobro ogłosił powołanie specjalnego zespołu w tej sprawie i ogłosił... koniec totalnej opozycji i wezwał Pis to debaty programowej. Mam nadzieję że to było to pierwsze - czyli oznaka, że nic nie mają, i starali się ubić deal. Mam też nadzieje że jeśli
  • Odpowiedz