Wpis z mikrobloga

Warto myślę podkreślić to, co zostało powiedziane przez Kuklewicza / podczas reportażu TVP Info:

1) POWÓD WYJAZDU BYŁ INNY NIŻ WAKACJE; a zatem - MARKUS W. KŁAMIE.

2) MAGDA CHCIAŁA SIĘ WYCOFAĆ, ALE BYŁO ZA PÓŹNO.

3) Biorąc pod uwagę 1) i 2) - REZYDENT BIURA PODRÓŻY RAINBOW TOURS - MAHMOUD K. RÓWNIEŻ KŁAMIE, gdyż byłoby niemożliwym ukrycie przed nim 1) i 2)., jako że Magda znajdowała się w jego obecności przez większość wycieczki, włączając kluczowe godziny w szpitalu Port Ghalib.

4) Biorąc pod uwagę 3) - BIURO PODRÓŻY RAINBOW TOURS RÓWNIEŻ KŁAMIE, gdyż bez weryfikacji od pierwszych dni po śmierci Magdy potwierdza - jak teraz wychodzi - kłamliwą wersję rezydenta.

Warto przypomnieć, że jest to już TRZECIE ŹRÓDŁO, które o tym mówi . Przypomnę, że to samo twierdzi:

- Biuro Lampart w swoich komunikatach;

- anonimowa "Sylwia" - Polka mieszkająca w Egipcie podczas wywiadu udzielonego w programie 'Interwencja' w TV Polsat.

#magdazuk #magdalenazuk #csiwykop
  • 34
@kknnoo: 3xtak zdcydowanie......tylko co z tego wyniknie, czy nic?. Sprawa na posterunku została przechowana aż do postraszenia ewentualnych "wylewnych" do zwierzeń....może tu już nawet nie chodzić o seryjnych samobójców, ale o przypadkowe osoby nie z tej strony rozgrywki, które przypadkowe nie są...które coś zyskały a teraz będzie lincz, spadek poparcia itp..?..ale może się mylę....G. Brown wywołany tutaj niedawno w sporze, doskonale, podobnie zresztą jak Targalski, wyłuszcza genezę stanu rzeczy na śląsku,
@stopmanipulacji1111: różnicą pomiędzy wszystkimi innymi 'aferami nie do wyjaśnienia', a tą, jest - nagranie i osoba Magdy. Ta sprawa - jakkolwiek niestosownie to brzmi - jest bardzo 'nośna'. Można wokół niej zrobić międzynarodowy hałas, namówić kogoś na nakręcenie angielskojęzycznego dokumentu, może nawet filmu fabularnego. To by mogło zrobić ogromne wrażenie - np. fabularny film, i na samym końcu - film oparty na faktach, i urywek nagrania ostatniej rozmowy Magdy... w tym
@kknnoo: może być faktycznie tak, że ktoś jest "za malutki" by ruszyć coś z posad....takie były sugestie na początku i obawiam się, że prawdziwe. Widzimy jakieś zamieszanie osobowe w policji, trochę w prokuraturze, ale winnych śmierci E Tylman, Kaczorowskiej czy Wieczorek i pewnie wielu nienagłośnionych spraw, nie będzie.....bo grube ryby, bo ktoś ma haki na kogoś, albo też z tego ma zysk...ostatnie zdanie w tym artykule "będzie to trwać tak długo,
Ktoś z komentujących na forach , na początku sprawy, napisał, że Ziobro może być "za malutki" do ujawnienia i rozwiązania sprawy...Rozumiem to tak, że nie jest lubiany i nie ma znajomych w układzie....żeby zrozumieć jak powstawał tenże układ trzeba posłuchać albo poczytać G. Browna i pana Targalskiego, jak to masa powiedział w wywiadzie "służby stworzyły mafię, a potem te mafie przeszły na "legal" i otworzyły różne biznesy....jakie? wystarczy spojrzeć na śląsk, co
@stopmanipulacji1111: Na początku sprawy rejonowa prokuratura nawet nie wszczęła śledztwa, a popatrz gdzie jesteśmy dziś - wspólne śledztwo obu krajów, bez precedensu. Na początku nie było nic w mediach - a dziś TVP i Polsat oficjalnie pokazuje, że Markus W. kłamie i cel wyjazdu nie był 'wycieczkowy'. Z głównych ogólnopolskich stacji tylko TVN dalej trzyma się pierwotnej wersji. Są w mniejszości.

Nie przesadzałbym z tym matriksem, wizją 'układów' nie do zwalczenia
Zgadzam się z tobą, chodziło mi tylko o pewną metaforę braku wpływu na sprawy poważniejsze. Jak to się działo, że włąśnie na śląsku panuje szczególna sytuacja "biznesowa".Afera hazardowa związana była ze śląskiem, a Chlebowski tak się bał, że aż się pocił.....on poszedłby siedzieć albo samobójca....włąśnie te chore rzeczy przykrywają biznesy, o których wspomniałam........we Wrocławiu nie ma nawet w necie jakiegoś medium obiektywnego w miarę, żeby jakoś podyskutować, tylko wszyscy szczęśliwi.....kolorowe miasteczko, jak
widziałam to kilka dni temu, jak szukałam o handlu ludźmi. Można zdyskredytować świadka, że jakiś taki.....a jaki ma być? Myślę, że chyba pracował w policji, taki rosły trochę, albo jako ochroniarz co nieco widział. żeby tylko coś mu się nie stało.....
@kknnoo: na myśl przychodzą mi osoby, które za dużo chciały wiedzieć, jak śp poseł Kukiz' 15. Wypadek i po sprawie. Albo samobójstwo w celi strzeżonej pilnie, można? można....przykre, że chodzimy niby na wybory a niewielki mamy wpływ , są sprawy nietykalne