Wpis z mikrobloga

@belong no i właśnie teraz stalowe daje i #!$%@? xD no staram się jak mogę tam nie parkować ale po północy to już na ma szans :/ jakieś alternatywy gdzie można by zaparkować jeśli nie na tych działkach? Jest spory parking pod zarządem geodezji, ale nie wiem czy tam można parkować
@bolcman:

felgi ponad 10 lat miały, całe porysowane itd


@pompel:

No i miał zwykłe stalowe felgi z 3 letnimi oponami


Te kradzieże to chyba tylko po to, żeby ukraść albo przekonać się czy się potrafi, po #!$%@? takie rzeczy kraść xD
Może jakiś pijacki zakład ?
@PanPawel000: nie chodzi o pięć wzorów, takie śruby można odkręcić nabijając specjalny klucz na główkę przy pomocy młotka(ma rowki które się wrzynają w metal), każdy wulkanizator ma takie cudo to czemu nie złodziej
serio ktoś myśli, że te nakrętki to skuteczna ochrona?

@onomatobeka: jak widać niektórzy się jeszcze łudzą ;)


@barbapapa: ja jako amator i człowiek spoza środowiska przestępczego (xD) poradziłem sobie na drodze młotkiem i nasadką z odkręceniem koła z przebitą oponą i zgubioną nasadką od złodziejki, w kilka minut i bez uszczerbku dla felgi, to dla zawodowca to zapewne kilka sekund na koło xD

ale ludzie i tak jeszcze zamawiają specjalnie
@bolcman: Mojemu ojcu kiedyś ktoś ukradł jedną sztukę oryginalnego plastikowego kołpaka z Vectry B. Powtarzam jedną! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Złodziejstwa i #!$%@?ństwa na tym #!$%@? świecie nie brakuje. Ręce przy łokciu #!$%@?ć, żeby nie mógł się podetrzeć po sraniu.
@belong a tam na Miechowity myślałem kiedyś ale wygląda też niefajni? Czy w miarę bezpiecznie? No i jadąc z miasta trzeba objeżdżać żeby tam wjechać (za to rano łatwiej)
mi ostatnio z roweru zdjęli taką lampkę za 2EUR mrugającą białą. Mam porządne oświetlenie na dojazdy do pracy, a na piwo miałem właśnie taką tylko mrugającą, żeby było mnie widać. I tak się ktoś pokusił. No i ktoś mi kiedyś z miejsca parkingowego w garażu podziemnym zajumał płyn do spryskiwaczy, wart też chyba ze 2 EUR i pusty baniak jeszcze w garażu zostawił.


@geuze: to tam #!$%@?, mi ostatnio #!$%@?... Smerfa
@bolcman: mi wygladaja na oz ultraleggera, raczej drogie rzeczy... polecam przejrzeć miejscowe fora wyścigowe, superoseowe, czy co tam masz w okolicy. Bardzo lekkie felgi, sam bym przyjął komplet( ͡° ͜ʖ ͡°)
taki ze mnie kibol jak z koziej dupy trąba


@szczotkadokiblazadlugie: A pasowałbyś bo niezaprzeczalnie masz ku temu predyspozycje intelektualne.

Po prostu irytuje mnie twój poziom skretynienia.


@szczotkadokiblazadlugie: Tu chyba mówisz o sobie.

Co ma wspólnego patriotyzm z kradzieżą felg?


@szczotkadokiblazadlugie: No właśnie nic ale umysł na twoim poziomie raczej tego nie ogarnie.

TVN ci wbił takie mądrości...


@szczotkadokiblazadlugie: Nie oglądam TV ale za to doskonale widzę co dzieje
Apropos nakrętek antykradzieżowych. Kilka miesięcy temu jebła mi sprężyna. Na szybkości pojechałem do mechanika żeby to ogarnął. No i po powrocie do domu przypomniało mi się o tych nakrętkach. Dzwonię do niego i mówię, że zapomniałem mu dać nakładki na klucz, bo nakrętki są antykradzieżowe i żeby po nią do mnie podjechał. A on mi na to: Panie, ja już koło zdjął xD
@swi3tlik maskara, a mi policjanci mówili że to pierwsze takie zgłoszenie w tym rejonie od dwóch lat, może im się pomyliło albo ludzie nie zgłaszają nie widząc w tym większego sensu xD
Mojej sąsiadce kiedyś ukradli przednie koła i zostawili na podwoziu. Zorientowała się dopiero jak auto niezbyt chciało jechać. Czaicie?! :)