Wpis z mikrobloga

Mieszkam w Hiszpani i jestem zadowolona z media player. Mam tylko pitanie czy moge oglondac telewizje na tv jak tak to prosze o pomoc,. Teraz oglondam na laptopie.
  • Odpowiedz
Aplikacja ciągle się wiesza i zapętla. Każdego dnia występują opisane problemy. Godzina płynnej pracy tej aplikacji należy do rzadkości.
  • Odpowiedz
Za 3 tygodnie maja wprowadzic platnosc poprzez Pay Pal fakt ze zrobili sie pazerni na kase i apka sie wiesza ale to jedyna opcja gdzie mozna obejzec wszystkie kanaly life, zeby nie cielo wyczyscic kompa ze smieci plus program adw cleaner i defragmentacja apja nie lubi sie z programem adwanced system care
  • Odpowiedz
A czym płacisz przez ten Vouge, bo ja mam ciągle komunikat : "Unable to validate transaction. Please try again later.
"
  • Odpowiedz
No wlasnie, czy ktos ma jakies info na temat Delta TV? Do wczoraj bylo ok, placilem i dzialalo bez zarzutow. A teraz nie odpowiadaja na email, i chyba maja po zamykane strony.
  • Odpowiedz
U mnie niestety tez od wczoraj cisza w tv....obawiam sie ze to juz koniec...na meile nie odpusuja .strona ich nie dziala
  • Odpowiedz
Zabawa się już skończyła. Serwery wyłączone, właścicieli wywiozła policja. Jeśli coś tam kupowaliście, to wiedzcie że i was mogą osądzić. Tak się kończy kradzież.


Skąd info ze właścicieli wywiozla Policja. To jakaś Twoja rodzina?
  • Odpowiedz
@DjVirusPL: Chodzi mi o wypowiedz poprzednika. I tylko nawiazalem do Loginu.
A po za tym, o co chodzi z ta Delta Pleyer? Masz jakies info? Przeciez to bylo platne, nie tak jak Telewizjada.
  • Odpowiedz
@GibonTM na początku bylo darmowe. I co z tego ze było platne skoro nie bylo legalne? :)

Moze maja jakas chwilowa awarie a moze ich zamkneli na wieki. Ciężko powiedzieć.
  • Odpowiedz