Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie, że do perfumerii wcale nie tak rzadko przychodzą kobiety, które odgryzają testery pomadek i wynoszą je w ustach albo skrobią tipsami w cieniach do powiek/bronzerach/pudrach/różach i zabierają sobie pod paznokciami na wynos. Nie są to żadne menelki, tylko normalnie wyglądające dziewczyny.
#logikarozowychpaskow
S.....y - Ogarnijcie, że do perfumerii wcale nie tak rzadko przychodzą kobiety, które...

źródło: comment_EhvuguD0QX0L1yvyJmAGGwiALBxPInKH.jpg

Pobierz
  • 66
@Shanny to tak jak z facetami co przychodzą na chwilę się psiknąć perfumami i wychodzą. Oni też nie wyglądają na biednych. Raz stałem kilka minut przed jedną z perfumerii w dużym centrum handlowym to co chwilę jakiś gość przychodził, coś tam niby wąchał po czym się psikał i wychodził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Boguslavv: @Blaskun: @ImperiumCienia: @Boguslavv: Akurat to jest normalne, że ktoś przyjdzie i się psiknie perfumami. Sama tak robiłam nieraz, żeby właśnie sprawdzić, czy perfumy są trwałe i czy będą mi się podobać w ciągu dnia. Natomiast są osoby, które codziennie przychodzą o tej samej godzinie rano (zapewne w drodze do pracy) psiknąć się tymi samymi perfumami. Są to oczywiście najczęściej najdroższe perfumy.
@ImperiumCienia: @Blaskun: @dan3k: @Boguslavv: @ImperiumCienia: @lisku_chytrusku: Jeszcze dodam, że w perfumerii nie ma możliwości cokolwiek tradycyjnie zwinąć (tzn. wsadzić sobie za pazuchę i wyjść), bo jest mnóstwo czujników i od razu wzywana jest policja. Dlatego też ludzie bardzo kombinują i są w tych sposobach wynoszenia towaru kreatywni. Hitem jak dla mnie była kobieta, która wzięła tester kremu, nałożyła sobie BARDZO grubą warstwę na całą twarz przy