Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozwazam z korzystania rad @wyjde_z_przegrywu i pojscia na dziwki. 27 level, cale zycie tfwnogf. Juz #!$%@? dostaje jak mysle, ze wszyscy dookola uprawiaja seks, a ja nie. Za chwile skoncze 30 i co, zostane czarodziejem? Nie ma takiej mozliwosci. Wolalbym to zrobic z jakims normalnym rozowym ale skad ja takiego wytrzasne? Zadna mnie nie chciala przez tyle lat i nagle zechce starego prawiczka? Badzmy realistami. Nie wiem czy pojscie na dziwki pomoze mi w relacjach z kobietami, ale na pewno poczuje sie lepiej. Zaznam tego co powinienem zaznac 10 lat temu. I nie piszcie mi bredni w takim tonie, jakby moje prawictwo bylo przejawem mojej woli, bo nie jest. To decyzja rozowych.
#tfwnogf #seks #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

333333: Dużo osób zapomina o jednym fakcie. Jak ktoś w tym wieku jest totalna lama z kobietami i nawet by chciał wyjść z przegrywu to zostaje jedna kwestia. Brak doświadczenia b co z tego, że zacznie z nią gadać, może nawet będzie się jej wydawał atrakcyjny ale będzie srał pod sebie, że nie umie się całować i jak to zrobić by nie wyszło, że nie umie, by nie było niezręcznie. Z
  • Odpowiedz
123123: Normalnego różowego wytrzaśniesz tylko próbując, zagadując na ulicy czy na apce społecznościowej. Innej rady nie ma. Imo tak jak ktoś pisał, że młoda prostytutka a w zasadzie cichodajka to nienajgłupszy pomysł. Przynajmniej przałamiesz bariere bliskości i ze łba zejdzie ci ta jedna blokada.

Zaakceptował: dope

  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii:

rozwój duchowy, żeby mieć #!$%@? w kontakty międzyludzkie


Piszę ci to jeszcze raz, bo to klucz do sukcesu osoby która jest #!$%@?ą. Nie wiem kim jest/był Eliot(to jakiś koleś z serialu komediowego?), ale jeśli nie wyszedł z #!$%@? to najprawdopodobniej miał wszystko oprócz tego stopnia rozwoju osobowości który pozwala na mienie wywalone na uczestniczenie w tym cyrku zwanym związki i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Hmm, ja się całowałem pierwszy raz poważnie w wieku 24 lat, wcześniej to tylko z #!$%@? koleżankami- tzn one próbowały mnie przelizać, w jednym przypadku to była dziewczyna z którą próbował kręcić mój kolega, to było u niego w domu, na jego łóżku, razem piliśmy wódkę i było mi z tego powodu w #!$%@? głupio- gdybym wtedy nie miał zasad i nie bał się że wpadniemy to straciłbym prawictwo
  • Odpowiedz