Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozwazam z korzystania rad @wyjde_z_przegrywu i pojscia na dziwki. 27 level, cale zycie tfwnogf. Juz p-------a dostaje jak mysle, ze wszyscy dookola uprawiaja s--s, a ja nie. Za chwile skoncze 30 i co, zostane czarodziejem? Nie ma takiej mozliwosci. Wolalbym to zrobic z jakims normalnym rozowym ale skad ja takiego wytrzasne? Zadna mnie nie chciala przez tyle lat i nagle zechce starego prawiczka? Badzmy realistami. Nie wiem czy pojscie na dziwki pomoze mi w relacjach z kobietami, ale na pewno poczuje sie lepiej. Zaznam tego co powinienem zaznac 10 lat temu. I nie piszcie mi bredni w takim tonie, jakby moje prawictwo bylo przejawem mojej woli, bo nie jest. To decyzja rozowych.
#tfwnogf #s--s #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjde_z_przegrywu ok. A gadałeś kiedy z różową? Nawet bez celów matrymonialnych? Wcale nie trzeba zaczynać od "hej mała, chodź idziemy się r----ć do kibla". Wystarczy by się dobrze gadało, a można wiele zdziałać. Właściwie to wszystko można zdziałać.
@przypadek_szczegolny: gościu. Ja nie mam w ogóle gadane, jestem brzydki jak noc w listopadzie, moja żona jest z dużo bogatszego domu i właściwie to nie mam pojęcia, co we mnie ujrzała,
  • Odpowiedz
@perversace:
Rozdziewiczenie Kobiety to poważna sprawa- musiałbym Kobietę traktować naprawdę poważnie, a nie chciałbym się zastanawiać czy nasze relacje są wystarczająco zaawansowane by ją rozdziewiczyć. Ponadto podświadomie pewnie napierałbym na s--s bo chuć we mnie mocna, a nie chciałbym by podjęła decyzję o stosunku z powodu moich egoistycznych pobudek.
Kolejna sprawa, że rozdziewiczenie rzutuje na jej dalsze życie seksualne, a że ja jestem erotomanem to nie chciałbym stworzyć potwora. Poza
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: to jest prawda, ale nie przeżycie w ogóle bo się boisz kobiet(ew.dziwek) albo ci mirko powiedziało żebyś tego nie robił mimo, że chcesz, to jeszcze duzo większy przegryw. lepiej raz się zachować jak facet i zamiast się zastanawiać całe życie, coś zrobić, od czegoś zacząć, chociaż od tego.
  • Odpowiedz
@przypadek_szczegolny Ale s--s sam w sobie nie jest niczym szczególnym, a przyjemność obcowania z d----a jest taka sama jak masturbacja. Magią sa uczucia i pozadanie. Ja też jestem facetem, wiem ze po jakims czasie to i kaloryfer by sie wyruchalo, no ale pierwszy raz...
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: a swistak siedzi i zawija je w sreberka. D----a to jak sniadanie w 5 gwiazdkowym hotelu, pyszne, swiezutkie bagietki z maselkiem i szyneczka, do tego pyszna kawa. A masturbacja to stary chleb, z margaryna i mortadela.
  • Odpowiedz