Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozwazam z korzystania rad @wyjde_z_przegrywu i pojscia na dziwki. 27 level, cale zycie tfwnogf. Juz #!$%@? dostaje jak mysle, ze wszyscy dookola uprawiaja seks, a ja nie. Za chwile skoncze 30 i co, zostane czarodziejem? Nie ma takiej mozliwosci. Wolalbym to zrobic z jakims normalnym rozowym ale skad ja takiego wytrzasne? Zadna mnie nie chciala przez tyle lat i nagle zechce starego prawiczka? Badzmy realistami. Nie wiem czy pojscie na dziwki pomoze mi w relacjach z kobietami, ale na pewno poczuje sie lepiej. Zaznam tego co powinienem zaznac 10 lat temu. I nie piszcie mi bredni w takim tonie, jakby moje prawictwo bylo przejawem mojej woli, bo nie jest. To decyzja rozowych.
#tfwnogf #seks #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyjde_z_przegrywu Twoj nick to kłamstwo, jesli dla Ciebie dziwka jest luksusem to jesteś totalnym i skrajnym przegrywem. Wolalbym do konca zycia walic konia w zakurzonym kącie niz dojsc do takiego #!$%@?.

I nie ze potepiam wizyty u dziwek same w sobie, ale dorabianie do tego ideologi wyzszej od fizycznej potrzeby zrzucenia ladunku to totalna bordowa piwnica.

Jeszcze zeby nawiazanie intymnego kontaktu z kobieta bylo czyms trudnym. Wystarczy nie być idiotą.
  • Odpowiedz
Dziwka to jak sniadanie w 5 gwiazdkowym hotelu, pyszne, swiezutkie bagietki z maselkiem i szyneczka, do tego pyszna kawa.


Ktore wczesniej przezul i wyplul murarz z pobliskiej budowy. Powodzenia w zyciu zawodowym zycze, bo w prywatnym widze slabo u Ciebie.
  • Odpowiedz
**mirekzredditu**: na reddicie są subreddity skupiające osoby, które szukają stracenia niewinności lub seksu w każdej postaci, np. r/VirginityExchange, r/RandomActsOfBlowJob, r/RandomActsOf_Sex, r/RandomActsOfMuffDive. Weź tam napisz, może siedzi tam ktoś z Polski i pozbawi Cię wianka ((oo))

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Spoko mirku, facet z wiekiem tylko zyskuje na wartości. Powoli zbliżasz się rocznikowo do wieku w którym na rynek wtórny wypływają karynki gotowe się ustatkować (czasami z bobasem, tak zwane karyny z odzysku). Znajdziesz jakąś milfetkę, którą przygarniesz.
  • Odpowiedz
żadna nie musi wiedzieć, że jesteś prawiczkiem i nawet jakbyś tak powiedział, to większość normalnych by w to nie uwierzyła. Jeśli dziwka ma Ci pomóc w przełamaniu pierwszych lodów to idź. Chociaż czytając Twój wpis to sama mogłabym Ci w tym pomóc tak z czystej uprzejmości xD


@perversace: #podludzie ?
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: Pracę nad sobą, co w tym nie rozumieć? Siłownia, bieganie( ͡° ͜ʖ ͡°), rozwój duchowy, żeby mieć #!$%@? w kontakty międzyludzkie, ciężka praca i zbieranie pieniędzy, żeby kupić sobie jakieś materialne bajery które choć w pewnym stopniu zastąpią brak życia społecznego i tak dalej. Jak po kilku latach siłowni i cardio taki piwniczak będzie dzikiem, dołoży do tego jeszcze rozwój duchowy żeby mieć dystans do
  • Odpowiedz
Siłownia, bieganie( ͡° ͜ʖ ͡°), rozwój duchowy, żeby mieć #!$%@? w kontakty międzyludzkie, ciężka praca i zbieranie pieniędzy, żeby kupić sobie jakieś materialne bajery które choć w pewnym stopniu zastąpią brak życia społecznego i tak dalej.


@Heroina340: Eliot miał to wszystko, dalej był przegrywem. Pozostając bez jakichkolwiek relacji międzyludzkich przegryw pozostanie bardziej umięśnioną, lepiej ubraną, mającą większą wiedzę i posiadającą fajniejsze gadżety #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu bardzo bym chciał Cię poznać. Osobę, która ciągle to wszystko wrzuca.

Swoją drogą, myślisz, ze różowa woli usłyszeć, że jesteś prawiczkiem, czy, że korzystałeś z usług prostytutki? XD
  • Odpowiedz
@Cerberon: to prawda, ale też nie do końca. Tzn. miałem przynajmniej trzy możliwości na zajebisty związek, w którym z dużą dozą prawdopodobieństwa byłbym też szczęśliwy, bo laski były z kategorii, naprawdę zajebiste partnerki. Ja nie wiem, w co te Mirki celują, ale mam wrażenie, że w jakiś pustostan z dyskotek. Naprawdę nie każda kobieta marzy o samcu alfa, który ją będzie #!$%@?ł po pysku. Naprawdę, nie każda kobieta leci na
  • Odpowiedz
@szczotkadokiblazadlugie: mirki przespały okres liceum przez co te najlepsze laski są już zajęte i musza przebierać w tym co zostało, poza tym jak już pisałem na mirko wiele razy jak jesteś brzydki to i tak nie masz co liczyć na różowegopaska
  • Odpowiedz