Wpis z mikrobloga

Ale o #!$%@? wam chodzi?
Sam pracuje jako taksówkarz od 5 lat narazie pod dowództwem, a w przyszłości chciałbym założyć coś własnego.
Jestem po wszelakich kursach kilkuletnich, połowe własnej pensji oddaje na podatki i co mnie spotyka?
Jakiś zawszony uber bez znajomości jakichkolwiek procedur jazdy(moze wozić nawet dzień po zdaniu prawa jazdy, co u nas jest niedopuszczalne), bez znajomości mapy(po tych 5 latach znam swoje miasto jak kieszeń) i z większym polem manewru jesli chodzi o podatki, co jest śmieszne, bo pañstwo powinno wspierać nas czyli profesjonalnych kierowców, a nie pierwszego lepszego sebe co sobie kupił bmw na osiemnastke i chce poudawać taksowkarza tytułując się UBEREM.
Zastanówcie się co robicie, bo jak nas zabraknie to przyjdziecie nas przepraszać, a my jak te durnie wam wybaczymy, a wiecie dlaczego?
Bo jesteście obywatelami miast które tak bardzo kochamy..

#uber #taxi #taksowkarz #protest #warszawa #wroclaw #takaprawda
  • 82
Zastanówcie się co robicie, bo jak nas zabraknie to przyjdziecie nas przepraszać, a my jak te durnie wam wybaczymy, a wiecie dlaczego?

Bo jesteście obywatelami miast które tak bardzo kochamy..


@korporacion: Zastanawiałem się kiedy nie mogłem dzisiaj dojechać w ważnych sprawach stojąc w korku i słuchając waszego trąbienia i znosząc wasze blokowanie ruchu. Nie pasuje wam Uber - protestujcie pod ratuszem albo sejmem a nie upieprzajcie dzień zwykłym ludziom.

Kochacie miasto?
Jakiś zawszony uber


@korporacion: no chyba twój okular bez podłogi kręcący już trzeci milion. Przeglądzik jest? Korozji nie ma? Oponki zalegalizowane na odpowiednim wymiarze i zgodnym z zaleceniami producenta ciśnieniu?

bez znajomości jakichkolwiek procedur jazdy


procedury jazdy wystarczające do jazdy po mieście są na egzaminie na prawo jazdy

bez znajomości mapy


witamy w dwudziestym pierwszym wieku, towarzyszu, z nowości to od 17 lat istnieje coś takiego jak GPS. Wyznacza najkrótszą trasę