Wpis z mikrobloga

@Tajch: Jak na razie to widzę zaburzenia rzeczywistości u anty-pisowców, którzy muszą fapować pod memy z Jarem.

Nawet jego zagorzali zwolennicy tak często nie wspominają o JK co jego zafiksowani przeciwnicy, którzy muszą robić seanse nienawiści, bo inaczej czegoś im w życiu brakuje.
@MiKeyCo: Tak atakują, jak Kaczenko wejdzie na drabinkę to praktycznie co miesiąc w swoim przemówieniu daje piękny pokaz jadu i nienawiści. Nie dziw się więc że ten jad i nienawiść później do niego wraca. Poza tym od kiedy przychodząc co miesiąc na Krakowskie Przedmieście można dociec jakiejś prawdy ? ( która nota bene jest od dawna znana ), od tego są śledztwa i komisje. Tylko dziwne że pis już prawie 2
w swoim przemówieniu daje piękny pokaz jadu i nienawiści.


@coolper1985: Ale dasz przykład czy tylko będziesz ogólnikowo pitolił propagandowe farmazony?

Takim przykładem "jadu" jest dostrzeganie rzeczywistości, że siły tzw. "demokratyczne" KOD, PO, .N i reszta mają w dużym stopniu rodowód komunistyczny i nomenklaturowy a ich celem nie jest ochrona demokracji tylko odzyskanie władzy? Cz też dostrzeganie faktu, że nachodźcy niosą choroby? A może dostrzeganie faktu, że Europa jest bezsilna wobec problemów
@MiKeyCo: Choćby z ostatniej miesiączki : "Dziś mamy drugą taką próbę, dziś mamy nowy wielki atak nienawiści. Bo te białe róże, które tam widać, to właśnie symbol nienawiści. Symbol nienawiści i głupoty. Skrajnej głupoty i skrajnej nienawiści "
Trzeba być nieźle chorym żeby białą róże utożsamić z nienawiścią, no ale to jest cały Kaczenko.
A co do "dostrzegania rzeczywistości, że siły tzw. demokratyczne KOD, PO, .N i reszta mają w dużym
@coolper1985: Czyli dostrzeganie "nienawiści" w marszu żałobnym jest OK, ale dostrzeganie "nienawiści" w kontrmanifestacji już nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #hipokryzja #podwojnestandardy

Dotąd myślałem tylko, że macie monopol na robienie nienawiści, ale jak widać macie też monopol na dostrzeganie nienawiści. XD #pycha


Największym sukcesem obcych agentur jest podział Polaków na dwa zwalczające się zaciekle plemiona polityczne. :|
@MiKeyCo: Jak byś nie zauważył to kontrmanifestacje ( jak sama nazwa wskazuje ) pojawiły się po pewnym czasie w kontrze do tego co wyprawia i wygaduje na miesiączkach PiS.
I dalej lecisz pisowską propagandą. Oczywiście do kłamstw które rzuciłeś w poprzednim poście nie masz zamiaru się odnieść.
@coolper1985: Nie jest to prawda. Choćby dokonania niejakiego Andrzejka Hadacza wskazują, że siły po waszej stronie starały się celowo rozkręcić tę histerię.

I dalej lecisz pisowską propagandą.


To już twoja manipulacja, celowo spór sprowadzająca na podział PiS kontra anty-PiS. Tylko w tym celu by wywołać wrażenie, że każdy krytyk układu post-komunistycznego jest jakimś tam pisowcem. Nawet nie czytasz ze zrozumieniem, bo krytykowałem PiS i Jarkacza choćby w tym wątku. Ergo, twój
Nie no - PiS już od samego początku dystansował się od sprawy krzyża i wcale nie ma to jego winy itd. XD Z resztą jakie to ma teraz znaczenie ? Teraz to PiS organizuje te comiesięczne spotkania na których Kaczenko obraża sporą część Polaków. A później pisiactwo zdziwione :D
No i w dalszym ciągu czekam na twój dowód PZPRowskiej genezy N. ale widzę że argumentów i wyobraźni chyba brakuje żeby coś napisać
PiS już od samego początku dystansował się od sprawy krzyża


@coolper1985: Znowu manipulujesz, bo PiS rzeczywiście się dystansował. A na pewno nie był głównym prowokatorem jak Andrzejek Hadacz albo graczem zorganizowanym jak Solidarni 2010. Przypisywanie z uporem maniaka PiS-owi sprawstwo ówczesnych zdarzeń potwierdza, że było zapotrzebowanie na tę awanturę.

PZPRowskiej genezy N


To twoja kolejna manipulacja, bo napisałem o rodowodzie komunistycznym i nomenklaturowym a nie PZPR-owskim. Co jest sporą różnicą. Nie
@MiKeyCo: nie wiem dla mnie komunistyczny i nomenklaturowy jest tożsame z PZPRowskim bo w komunie nomenklatura była częścią PZPR. Jeśli masz na myśli to że N. jako partia zamierza bronić pewnego staus quo to się zgodzę tylko nie wyjeżdżaj z komunizmem bo to zwykłe kłamstwo i nie ma z tym nic wspólnego. Z resztą łatwiej udowodnić komunistyczny i nomenklaturowy charakter PiSu niż N. jak już.
nie wiem dla mnie komunistyczny i nomenklaturowy jest tożsame z PZPRowskim bo w komunie nomenklatura była częścią PZPR.


@coolper1985: A dla mnie - nie. Choćby dlatego, że komuniści czy grupa zwana nomeklaturą nie zniknęła magicznie wraz z rozwiązaniem PZPR. Grupy ta mają swoją ciągłość w III RP i w praktycznej realizacji celów i zgodności interesów mają powiązania m.in. z .N. Nie musi być zaangażowania ideologicznego (komunistycznego) by były powiązania z komunistami.