Wpis z mikrobloga

#rosja ##!$%@? #heheszki #googlemaps ##!$%@?
Obejrzałem właśnie na głównej filmik jakiegoś rosjanina który porównuje miasteczko w Rosji i w Polsce i twierdzi, że Rosja to syf a w Polsce pieknie. Z ciekawości odpaliłem sobie google maps i wybrałem średniej wielkości miasteczko gdzieś w Rosji.

Moją uwagę przykuła ta część miasta. Skojarzyło mi się to od razu z amerykańskimi osiedlami domków jednorodzinnych gdzie ulice są tak ładnie rozmieszczone więc myślę sobie: Ale chłop #!$%@?. Będzie elegancko!
C.....a - #rosja ##!$%@? #heheszki #googlemaps ##!$%@?
Obejrzałem właśnie na głównej...

źródło: comment_PcXunfc3GxRfHsVaDI4IEpwu0fGZsxF0.jpg

Pobierz
  • 113
@Czachaaa:
Polska B, miasto 50k, niestety samochód google bał się wjechać w kilka biedniejszych szutrowych uliczek gdzie można było sfotografować dużo większy syf i rudery (okolice gdzie mieszkali pracownicy upadłych zakładów przemysłowych). 99% ludzi strzeliłoby że to w ZSRR albo Jugosławii, dlatego zawsze mnie zastanawia wyśmiewanie Ukrainy czy Rosji, podczas gdy pod bokiem mamy często gorsze przypadki (wystarczy ruszyć dupkę z Warszawy, Gdańska, Wrocławia)

PS Nie wiem czy fotki nie było
k.....2 - @Czachaaa: 
Polska B, miasto 50k, niestety samochód google bał się wjechać...

źródło: comment_fV4pQvoKD7GOmdbry2V9OJkuZlZqYxgB.jpg

Pobierz
@Nala_Alan_w: @Apox:
Nie chce żeby mnie ktoś wystalkował, wychowywaliśmy się z rodzeństwem 200 metrów obok, w domu na 1 zdjęciu mieszkali dwaj kumple brata z rodzeństwem, obie rodziny mieszkają dziś w UK (Londyn)

tylko mały fragment tego miasta tak wygląda

Tuż obok masz willę z "basenem" gościa który odsiaduje wyrok, podobno za przemyt ze wschodu (jego syn to mój kolega) i kupowanie głosów (min. żuli się przekupowało). Niedaleko mamy też
@Apox:
Jest na tyle chuyowo że nie chcą tam pracować nawet Ukraińcy (wymarły region, tak powie większość miejscowych). Jak myślisz, skąd się wzięła miażdżąca porażka PO w Polsce B? PO (głównie) i częściowo PiS prowadzą politykę jak wschodni aparatczycy, nabudować wszystkiego u siebie (chodzi o bastiony PO w gdańskim, wrocławskim, poznańskim etc.), a wschód niech leży odłogiem (zachodni socjalizm działa odwrotnie). Jedni jeżdżą Pendolino, u drugich demontują tory, a częściowo zaplanowane